Bose SoundTouch 300 czarny

3,9

czarny

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Bose SoundTouch 300 czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Artur

Głośnik gra fajnie ale co z tego jak się po HDMI wiedza i nieda się go używać

Zalety
    • jakość dźwięku
  2. Kamil

Moja recenzja będzie krótka....
    WOW !

3. np. Tomek

Jaką muzykę bose zagra dobrze?
    Z płyty tekstowej bose! Jeśli wąlczymy coś innego brzmi jakby coś się popsuło. Tylko wielki twardy nierówny bas i nachalny wokal. W filmach robi wrażenie patrząc na wielkość, patrząc na cenę już nie tak bardzo. Ale w Polsce bose jest 100% droższe

4. A...j

Nie żałuje wydanych pieniędzy. Jakość dźwięku jak dla mnie super. Użytkuje od około roku żadnych problemów. Sama belka nie daje porzadanego efektu warto rozbudować conajmiej o subwoofer.

Zalety
    • brak korekcji dźwięku
    • pilot trudno współpracuje
  5. arex

Ja trochę jestem rozczarowany jakością dźwięku. Spodziewałem się czegoś lepszego za 3600 zł. Moja stara wieża LG za 2000 zł grała znacznie lepiej. Na plus głośność, działanie radia internetowego, współpraca z telelewizorem i wygląd.

6. Pawel

Ja rowniez jestem rozczarowany! Chyba ten pierwszy komentarz jest od osoby ktora pracuje w BOSE bo nic sie tu "kupy nie trzyma". Jakosci brak, dzwiek jest plytki nawet po podlaczeniu subwoofera ktory jest w stakiej samej cenie jak ten soundbar czyli 3699 ciekawego efektu nie ma. Produkt przereklamowany-placimy za logo. JBL SB450 w kwocie 2599(z subwofferem) miazdzy tego bose pod kazdym wzgledem i nie chodzi mi tu tylko o glosnosc. Stanowczo odradzam. Oddalem tego Bose tego samego dnia ktorego go kupilem

Wady
    • wygoda używania
  7. Dawid

Gra bardzo dobrze, genialnie jak na tak małe rozmiary głośników. Bez porównania z marketowym badziewiem a testowałem tego sporo. Nie słuchajcie cebulowych Janusz porownujacych ten sprzęt z marketowym, mają kompleks bo nie stać ich na zestaw wiecej warty niż ich golf albo Passat. Warto zapłacić trochę więcej za jakość. Z buferem 700 wystarcza nam na pokój 46 m2 i daje rady.

• wygoda używania
    Wady
    • brak korekcji dźwięku
    • pilot trudno współpracuje
  8. ewafornalczyk

Perelka produkt przewyzszyl moje oczekiwania Jakosc warta swojej ceny Polecam !!!

9. paweł

Nie żałuje wydanych pieniędzy. Jakość dźwięku jest powalająca. Podczas filmu słychać nawet piasek spod buta uciekającego aktora. M Asię wrażenie, że dźwięk Cię otacza. Nawet jak dasz na maksa to nic nie trzeszczy, stuka czy puka. Słuchając Metallica odkrywasz nowy wymiar gitarowych akordów. Jak masz pokój do 30 m2 tow zupełności wystarcza aby poczuć się jak w kinie. Podłączenie banalnie proste. Możesz podłączyć przez Bluetooth Spotify i więcej do życia nie potrzeba. Można zestaw rozbudować ale na średni pokój n apewno wystarczy.

10. Diggs

spełnił moje oczekiwania, aplikacja sterująca odrobinę toporna ale może Bose to poprawi w przyszłości.