Apple iPhone 7 32GB Czarny

Smartfon z ekranem 4,7 cala. Aparat 12 Mpix, pamięć 2 GB RAM, Dual SIM: Nie
1998,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
DARMOWY TRANSPORT od 99zł.
Wersja kolorystyczna
  • 32 GB
  • 128 GB
  • 256 GB

1. Joe5

Musiałem kupić IPHONE żeby nie utracić kontaktów, bo poprzedni IPHONE 5 padł bez powodu ( przestał ładować baterię ). Zastanawiam się czy wytrzyma 3 lata to indonezyjskie badziewie.

Zalety
    • aparat dobry jak w sony xperia t
    Wady
    • bardzo śliski, sam wypada z ręki, cena chora tylko dla snobów, krótka żywotność elektroniki, niska jakość podzespołów
  2. bart

Bardzo fajne urządzenie. Przesiadka z Apple iPhone 6 na 7 jak najbardziej na plus. Jednak z 6S, napewno bym zmienił, bardzo mało różnic między modelami. Fatalna bateria, chyba nawet gorsza niż w iPhone 6.
    Ogólnie, polecam.

3. Piotr

Po wielu latach korzystania z telefonów z Androidem niechętnie przerzuciłem się na iOS. W tym momencie niechęć całkowicie znikła - sprzęt drogi, ale szybkość działania i długość pracy baterii robi wrażenie.

4. Adam

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 128GB Czarny

Bardzo szybki i prosty w obsłudze. System iOS jak zawsze świetny i bardzo intuicyjny. Telefon jeszcze bardzo długo będzie miał możliwość aktualizacji do kolejnych wersji systemu. Design telefonu rewelacyjny, bardzo elegancki. Telefon przyjemnie się trzyma w dłoni pomimo aluminiowej obudowy, na plus, że obudowa nie zbiera jakoś mocno odcisków palców. Bardzo sprawny i niezawodny skaner linii papilarnych, jeszcze ani razu się nie pomylił. 3d touch również na duzy plus, bardzo upraszcza obsługę. Telefon jest wodoszczelny, ale póki co nie sprawdzałem tej właściwości i szczerze nie mam zamiaru ;). Żeby nie było tak, różowo, rzecz która ogólnie mnie drażni mnie w iphone'ach to słaby czas pracy baterii, mogliby pakować trochę większe ogniwa w te "mniejsze" wersje bez plusa w nazwie. Ponadto cena, która moim zdaniem jest "dość mocno" wygórowana.

• telefon bardzo łatwy w użyciu
    Wady
    • cena kosmos
    • czas pracy na baterii
  5. Rafał

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 128GB Czarny

W telefonie zakochałem się od pierwszego urzytku. I nie pisze tego jako namiętny fan apple ale jako miłośnik czystego androida który stwierdził ze skosztuje zakazany owoc. Co mnie tak zachwyciło?
    W moim przypadku kilka czynników
    Czytnik lini papilarnych jest po prostu bajka
    Wygląd również mnie zachwycił szczególnie jakością wykonania i tym jaki ten telefon jest cieniutki ^^ do teraz mnie to zadziwia
    Aparat jest również niesamowity najlepszy jaki miałem dotąd w smartfonie (nie używam i nie trawie szajsunga)
    Czas pracy baterii również lepszy niż na mojej wcześniejszej moto X która na papierze ma prawie dwa razy większa pojemność
    PŁYNNOŚĆ jest niesamowita
    Mimo wysokiej ceny nie żałuje ani złotówki i mogę z czystym sumieniem polecić

Zalety
    • bardzo śliski
    • bateria na max 1.5 dnia
    • super aparat i kamera
    • taptic button
    • wodoszczelność
    Wady
    • cena kosmos
  6. Galonesko

Telefon wykonany z bardzo wysokiej klasy materiałów. Wygoda użytkowania i prostota oprogramowania zadowolą nie jednego użytkownika. Na plus długie wsparcie iOS jak i świetny aparat. Na minus czas pracy na jednym ładowaniu przy średnim użytkowaniu. Ogólnie polecam

Zalety
    • bardzo śliski
    • głośnik stereo
    • krótka żywotność elektroniki
    • precyzja dotyku wyświetlacza
    • super aparat i kamera
    • taptic button
    • telefon bardzo łatwy w użyciu
    Wady
    • 3d touch
    • aparat dobry jak w sony xperia t
    • bateria na max 1.5 dnia
    • cena kosmos
    • czas pracy na baterii
    • wodoszczelność
  7. Piotrek

Telefon sprawuje się bardzo dobrze. Posiada rewelacyjny wyświetlacz i aparat fotograficzny. Jakość muzyki jest niesamowita. Ekran mógłby być odrobinę większy. Bateria trzyma dość długo.

8. Paweł

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 128GB Czarny

Przesiadka z Androidowego systemu nie jest łatwa, ale iPhone jest całkiem w porządku. Ma wiele drobnych rzeczy, które irytują:
    - brak łaczenia powiadomień w grupy
    - nie można ze skrótu Bluetootha czy WiFi wybrać konkretnego połączenia tylko trzeba wejść w ustawienia
    - brak sporej liczby aplikacji (polskich w szczególności) dostępnych na Androidzie
    - nie zawsze łączy automatycznie z Bluetoothem samochodu
    i wiele innych, które albo trzeba zaakceptować albo po prostu komuś nie przeszkadzają

Mimo tych niedogodności telefon oceniam bardzo dobrze.

Trochę za śliski a aparat lekkie rozczarowanie myślałem ze będzie lepiej a przesiadłem się z 5s, kolor czarny mat super, bardzo śliski bez pokrowca wypada z ręki, taniej kupić na Allegro nowy zakup 12.08.2018 1600 zł a w sklepie 2500 zł

10. hyper

ostatni dobry ajfon to byla 5. tak naprawde telefon mozna poznac bo wnetrzu. mialem okazje wymieniac ostatnio lcd w 7ce. jakosc wykonania i rodzaj materialow uzytych w produkcji to jakas tragedia. ten telefon powinien kosztowac max 1000 zl. nie wiecej. palcisz tylko za logo.