Apple iPhone 7 32GB Czarny

Smartfon z ekranem 4,7 cala. Aparat 12 Mpix, pamięć 2 GB RAM, Dual SIM: Nie
4,7 5 0 352 opinie / 2 pytania
1999,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
DARMOWY TRANSPORT od 99zł.
Wersja kolorystyczna
  • 32 GB
  • 128 GB
  • 256 GB

1. Maciek

Dopóki nie miałem iPhone'a nie rozumiałem zachwytów nad nim. Co prawda do kompletu teraz mam i iPad i MacBook Pro co kosztowało wiele, ale... warto było. Parafrazując wypowiedź p. Waldorffa (na temat tego co to znaczy kulturalny człowiek... :-) ) - oczywiście bez przenoszenia tego pytania tutaj, ale jednocześnie myśląc o sposobie odpowiedzi mogę stwierdzić: "tym co mają tłumaczyć nie trzeba, a tym którzy nie mają nie da się wytłumaczyć" bo i tak toną w morzu reklam Samsunga itp.

2. Dawid

Telefon działa jak rakieta. Żadnych przycięć. Odczuwam znaczny przeskok jakościowy i wydajnościowych po przesiadce z telefonu Nexus 5. Czytnik linii papilarnych działa szybko i sprawnie. Brak gniazda mini jack nie przeszkadza mi w użytkowaniu. Rozdzielczość ekranu w zupełności wystarcza do komfortowego użytkowania. Polecam.

Zalety
    • 3d touch
    • bateria na max 1.5 dnia
    • cena kosmos
    • czas pracy na baterii
    • głośnik stereo
    • precyzja dotyku wyświetlacza
    • super aparat i kamera
    • taptic button
    • wodoszczelność
    Wady
    • bardzo śliski
  3. zloty

Super przesiadłem sie z iP5c Bateria na luzie 1 dzien czarny mat swietnie wyglada aparaty ok. Jeśli używasz sprzetu od Apple to bedziesz zadowolony. Brak minijacka mi nie przeszkazda jest przejsciowka albo poprostu sluchawki bezprzewodowe. glosniki graja glosno telefon sie nie grzeje. Cena troche wyskowa wiadomo Apple. Goraco polecam nie pożałujesz zarowno urzytkowniku Apple jak i przesiadka z andreoidaaa

4. Piotrek

Fajna obudowa, czarny mat raczej nie powinien się rysować, bardzo lekki, płynnie działa. Do minusów można zaliczyć dla niektórych brak wejścia jack oraz wystającą z obudowy kamerę z tyłu. Wcześniej korzystałem z Lumii, do której nie miałem również większych zastrzeżeń, póki przestali wypuszczać do niej rozsądne oprogramowanie i zaczął się zacinać i wychodzić nagle z aplikacji.

5. Greg

Do zakupu nakłoniła mnie kończąca się umowa .Pierszy dzień użytkowania był taki sobie. Ale później odkryłem system i niezawodność . Każdy szczegół jest doprowadzony perfekcyjnie . Miło jest używać tego telefonu. Android wymięka przy tym systemie .To jest mój pierwszy telefon z systemem ois .Przymierzam się do kupna macbooka. Wszystkim bardzo polecam.

6. Anooonimmmm

Sprzedałem żonę, psa i matkę żeby kupić ten telefon ale było warto. Tylko pecha miałem bo mi osioł obtłukł tylną szybkę jak jedliśmy proso i teraz sprzedałem go jakimś Austriackim zboczeńcom. A problem z ładowaniem wcale mi nie przeszkadza bo i tak kabla mi do szopy nie pociągneli bo się z sołtysem w remizie pobiłem, ale to nieważne.

7. kacper

Nic dodać, nic ująć, iPhone 7 wymiata. Na pewno czym się wyróżnia od pozostałych to aparat, coś wspaniałego, ostre, idealne odzwierciedlenie, wyraźne po przybliżeniu. Kolejna rzecz bateria, dłuższa od mojego poprzednika iPhona 6 i krótszy czas ładowania, na koniec procesor, zero lagów, zacinania, wszystko śmiga. Krótko mówiąc - NAJLEPSZY.

8. Krzysztof

Telefon super. Długo zastanawiałem się który model kupić i wygrała 7. Polecam tym którzy jeszcze się wahają czy przejść na IOS. Uwazam że warto. Dodatkowo uruchomiono juz możliwość płatności telefonem co do tej pory było niemożliwe.

9. Tom12345

Sprzęt przepłacony wyraźnie. Jest dobry ale... jest to telefon na poziomie 2 razy tańszego Honor 8!! Aparat z IP7 nawet nie należy do top5 na rynku. Zjadają go m.in. Lg g5, g6. Samsung s7 s8. Zrezygnowali z tego z czego 6s mógł być dumny- jakość wyjścia audio "mini jack". Telefony ze średniej półki od 1000 zł na olx chodzą równie płynnie. Tel w Polsce wyraźnie dla zidiociałych "fanów" lubiących lans lub... użytkowników posiadających sprzęt komputerowy tej firmy. Ogólnie średnio warto.

• wodoszczelność
    Wady
    • bateria na max 1.5 dnia
    • cena kosmos
    • czas pracy na baterii
    • super aparat i kamera
  10. Renia01

Jestem posiadaczem tego telefonu od dwóch dni....co to ma być!? Nie mogę go włączyć, w dodatku dostałam niekompletny egzemplarz..myślałam, że klawiatura jest wliczona w cenę telefonu, a nie że trzeba ją kupować osobno. Za taką cenę spodziewałam się kompletnego produktu. Co więcej jest bardzo nieporęczny i nigdzie się nie mieści. Zdecydowanie nie polecam!