Apple iPhone 7 32GB Czarny

Pamięć wewnętrzna
  • 32 GB
  • 128 GB
  • 256 GB

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Apple iPhone 7 32GB Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Jolanta

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 128GB Różowe Złoto

Egzemplarz od nich to złom nie da się rozmawiać, grzeje się przy ładowaniu i użytkowaniu

2. Nahorny

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 32GB Różowe Złoto

Tak działa ten portal, że nawet nie wie, że nie doszło do zakupu...

3. bodzio

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 128GB Onyks

*****

4. ania1234

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 32GB Złoty

sklep odrzucił moje zamówienie nie wiadomo czemu, nie polecam

5. Maja

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 32GB Różowe Złoto

Nic jeszcze nie wiem.

6. Wariat

***** wolą bym za taką cenę kupić Samsung Galaxy s7edge

7. Renia01

Jestem posiadaczem tego telefonu od dwóch dni....co to ma być!? Nie mogę go włączyć, w dodatku dostałam niekompletny egzemplarz..myślałam, że klawiatura jest wliczona w cenę telefonu, a nie że trzeba ją kupować osobno. Za taką cenę spodziewałam się kompletnego produktu. Co więcej jest bardzo nieporęczny i nigdzie się nie mieści. Zdecydowanie nie polecam!

• telefon bardzo łatwy w użyciu
  8. ....

Jedne wielkie ***** za tą cena można znaleść coś
    Lepszego czas pracy na bateri tragedja. Brak złącza na słuchawki.

9. nigdywięcej

Niestety, dałem się nabrać na "amejzing" appleo którym wyczytałem w internecie, w porównaniu do androida brakuje aplikacji, nie ma zamienników a ceny w sklepie są mało konkurencyjne, pieniądze w błoto, do tego to okropne itunes... jedyne co na plus to to że producent stara się z aktualizacjami, optymalizuje soft itp. jednak na chwilę obecną dla mnie to za mało, ba, słuchanie muzyki to droga przez mękę, telefon bez normalnego umieszczenia plików audio w folderach czy playlistach, najlepsze jest to że domyślny odtwarzacz to zwykły chłam, nie posiada żadnych opcji w porównaniu do neutron'a, co gorsze, jak ww używanie zewnętrznych odtwarzaczy to męczarnia, nie pamiętam już co mnie jeszcze wkurzało, chyba brak opcji ustawienia domyślnej przeglądarki, safari jest zwyczajnie upośledzona... w ogóle system jest ubogi w opcje konfiguracji które są jednak potrzebne by telefon nam odpowiednio działał, teraz jeszcze apple zrezygnował z micro jacka, lol, serio, ta firma to szmelc, lepiej kupić coś normalnego z andrutem, zwłaszcza że generalnie poza aparatem czy jakością muzyki to telefon będzie działał tek samo i to za mniejsze pieniądze

10. Motozak,

Ten telefon to dno. Zakupiłem go na OleOle. Przyszedł, nowy, zapakowany itd. Okazało sie, że ma wadę fabryczną. Po prostu mój rozmówca mnie za bardzo nie słyszy. Po 3 dniach zgłosiłem reklamacje, odesłałem itd. Po długim oczekiwaniu dostałem innego iphone 7. I tu zaczęły się problemy. Oddałem 3 dniowy sprzęt a dostałem, stary, używany, pseudo odnowiony refurbished, czyli telefon, który komuś się gdzieś zepsuł i go niby odnowili. Zgodziłbym sie na taki telefon gdybym oddawał na gwarancje telefon kilkumiesięczny, a nie nówka sztuka. Gdybym chciał taki mieć, to dałbym za niego 1000zł a nie 2600zł. Firma która, mi go niby miała naprawić to Autoryzowany Serwis ESPO z Warszawy.
    Gorąco nie polecam!

Wady
    • czas pracy na baterii
    • super aparat i kamera
    • taptic button