Apple iPhone 7 32GB Czarny

Pamięć wewnętrzna
  • 32 GB
  • 128 GB
  • 256 GB

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Apple iPhone 7 32GB Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Krzysztof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 128GB Czarny

Jest ok

2. fryzzztyyykk

Dosłownie przypadkiem udało mi się dorwać i od razu kupić.

Ogólnie to dopiero mój drugi iPhone. Po przejściu z 6 widzę wyraźny skok w szybkości urządzenia (uważam, że z 6s się nie opłaca przesiadać, ale jeśli ktoś posiada 6 i niższe, to zdecydowanie warto).

Ogólnie aż tak wielu zmian nie widzę...:
    1. Głośniki stereo? - Fakt, są. Grają nieźle, różnica jest. Ale dla mnie nie jakaś znacząca choć fakt faktem dobrze że w końcu postawili na głośniki stereo.
    2. Brak mini jacka? - Dla mnie osobiście nie robi to probemu, gdyż muzyki z telefonu nie słucham. Dla wielu osób jednak może być to problemem i dla mnie to mimo wszystko trochę śmieszne zabierać wejście na słuchawki i dodawać przejściówkę. Co prawda zabranie wejścia na słuchawki miało na celu poprawienie 3D touch i dodanie tego w przycisku domowym, ale właśnie...
    3. Przycisk domowy zmieniony na technologię 3D touch - jak na razie mam mieszane uczucia. Działa dobrze, ale jednak nie jest fizyczny i na razie to odczuwam. Działa tak samo jak normalny fizyczny, więc to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Dodatkowo czytnik linii papilarnych w porównaniu do 6 poprawiony i widać sporą różnicę.
    4. Samo 3D touch to też dla mnie nowość - działać działa, opcje są fajne i sporo upraszczają, ale na razie i tak odruchowo korzystam standarowo. Jednak kilka godzin z urządzeniem, to za mało by się przestawić (ale wystarczająco by dać opinię, bo to jednak iPhone i wiele rzeczy pozostaje bez zmian).
    5. Widzę już teraz zdecydowanie lepszą baterię, ale może to być spowodowane "zajechaniem" poprzedniego telefonu, więc trudno stwierdzić jak to się ma w praktyce.
    6. Aparat rzeczywiście znacząco poprawiony i widać sporą różnicę w porównaniu do IP6, także tutaj na plus.
    7. Kwestia wodoodporności/wodoszczelności - IP67. Tutaj jest dość śmieszna kwestia. Co prawda jeszcze nie testowane, ale szczerze nie wiem czy testować, skoro nawet w sklepie przy kupnie uprzedzają, że to nie jest tak na sto procent i raczej nie polecają na chama kąpać się z telefonem. Lekka ironia jednak...

Ogólnie kupna nie żałuję, od dawna zależało mi by wymienić mojego IP6 na szybszy model. Z uwagi, że to dopiero mój drugi iPhone zaskoczyło mnie pierwszy raz pozytywnie iTunes. Nienawidzę tego badziewia od początku posiadania IP, ale jeśli chodzi o wymianę urządzenia na nowe...? To najlepsze co mi się trafiło! Wystarczyło zrobić kopię zapasową i przy konfiguracji sprzętu zaznaczyć by odtworzył z iTunes wszystko - moje oczekiwania oscylowały głównie na tym, że skopiuje mi zdjęcia, muzykę i ewentualnie inne mało znaczące pierdoły. Ale to, że skopiował wszystkie sms, kontakty ze zdjęciami, a nawet takie rzeczy jak ustawienia poprzednie, wszystkie ustawienia budzika, tapetę, dzwonki i zainstalował sam wszystkie aplikacje, które były poprzednio (nie było trzeba się nigdzie logować na nowo, a we wszystkich grach zostały nawet zapisane poziomy), a nawet poustawiał wszystko w tej samej kolejności, to dla mnie nowość - zapewne wieloletni użytkownicy IP znają to od dawna, ale dla mnie to bardzo miła niespodzianka. Praktycznie dwie godziny ustawiania telefonu pod siebie mam z głowy, bo.... jest ustawiony tak samo jak wcześniej. Jak to można się cieszyć z małych rzeczy...

Tak więc jak już udało mi się wspomnieć wcześniej - jeśli ktoś posiada modele niższe niż IP 6s i ma pieniądze i chęć zakupić najnowszego ogryzka, to moim zdaniem zdecydowanie warto. Skok wydajnościowy jest bardzo widoczny i widać ogólnie sporą różnicę w działaniu samego urządzenia, co było dla mnie priorytetowe, a przy tym dostajemy parę nowinek. Przy IP 6s myślę, że różnicy można praktycznie żadnej nie zauważyć jeśli się jest standardowym użytkownikiem, także uważam, że w tym wypadku nie warto wymieniać.

3. Daro

Dobrze trzema sie w rece, nowy kolor jest ok, ogolnie duzych zmian w stosunku do 6s nie widze.

4. Taras

bardzo dobry!

5. Grzegorz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 7 32GB Różowe Złoto

Produkt sam w sobie jest OK. Ma swoje ograniczenia, ale można to jeszcze wytrzymać ;)

Zalety
  6. KAPI