Diablo X-One Czarny Czerwony

Czerwone Fotele gamingowe Diablo, wykonanie: Ze skóry sztucznej
4,2

Zobacz inne produkty z kategorii Fotele dla graczy

Diablo X-One Czarny Czerwony - Opinie

4,2
ergonomia
wytrzymałość
cena
bez problemowy montaż
brak
bywają wadliwe modele
biale paski szybko sie budzą
nie doszycia na fotelu
Super produkt .
Wszystko ok
super
Ok
Bardzo jestem zadowolony z fotela Diablo X-one , dzieki temu,że poduszka lędzwiowa jest regulowana mogę sobie wkońcu dopasować jej położenie , dzieki czemu moje plecy mają wkońcu przyjemność podczas nocnego siedzenia przy kompie. Po rozłożeniu można w nim spać :) Materiał wykonania jest taki sam jak przy fotelach AKRACING , dlatego nie rozumiem dlaczego są dużo tańsze.... Swoją droga odsprzedam staruszka AKracing.
1 komentarz Zgłoś
Fotel w bardzo ciekawym designie, jakość wykonania zaskakująco wysoka jak na dość niską cenę. Fajny kontakt z producentem, dbają o klientów. Wszystko na plus. Produkt rewelacja, także polecam
Ocena: 1,5/5
CENA !! Z KOSMOSU??A JAKOŚĆ Z CHIN...
Ocena: 1,5/5
przychodził przez dwa tygodnie najpierw jak spóźnili się o tydzień (miało przyjść w poniedziałek ) powiedzieli że przyjdzie na pewno w sobotę no to czekałem na podobno wspaniały fotel gejmingowy i tak dużo czasu to tydzień ...nie przyszło... akurat na moje urodziny nie przyszło pogodziłem się z tym ponieważ powiedzieli że na pewno na 100% przyjdzie w poniedziałek dzisiaj jest poniedziałek 18:36 i nie przyszło do dzisiaj mają w nosie klienta ogólnie fotel napewno fajny ale jak kupować to nie z tej firmy sprzedającej
Zalety
1 komentarz Zgłoś
Fotel bardzo słaby jakościowo, lepiej zainwestować w porządny fotel biurowy, które są o połowę tańsze i półwałek lędźwiowy, są wygodniejsze i 4razy wytrzymalsze na lata. Ten fotel się kupuje na rok max 2lata, zakup nie przyszłościowy. Nie rozumiem skąd taki zachwyt nad przepłacony szajsem, albo szkoda ludziom że wydali kule kasy na to badziewie albo oceniają po paru dniach, po pół roku fotel zaczyna trzeszczeć i robi się twardy...
to przez tragiczna jakość
Zalety
brak
ergonomia
wysokość
Wady
cena
fotel na pół roku
gąbki tragiczne
lepszy tańszy o połowę fotel biurowy
szybko robi się deską
wytrzymałość
Ocena: 0,5/5
Fotel niestety do zwrotu.

Jedyna pozytywna rzecz w tym fotelu do wygląd. Materiał, z którego wykonany jest fotel sprawia, że po 2 godzinach siedzenia mam mokrą koszulkę. Poduszka pod głowę jest spasowana na wysokości szyi dla kogoś o wzroście 170cm. Osoby wyższe muszą z niej rezygnować albo podłożyć ją sobie luźno pod głową. Plastikowe kółka w komplecie to kolejna wada.
Wady
materiał
3 komentarze Zgłoś