Nanolash Eyelash Conditioner Odżywka do Rzęs 3ml

wydajność

1. ana27

Towar zgodny z opisem, na skuteczność muszę trochę poczekać, żeby odzywka zaczęła działać zgodnie z opisem.
    Na tą chwilę - polecam!

2. beruta

Działa ale na efekt trzeba zaczekać przynajmniej 3 tygodnie. Rzęsy widocznie dłuższe, co do gęstości i grubości to raczej bez zmian.

3. Anna

Nie podrażnia powiek jak poprzedni produkt innej marki który używałam.
    Rzęsy wydają się ładniejsze po tygodniu stosowania.

Skuteczna odżywka do rzes i do tego bardzo wydajna. Używam jej już 7 miesiac. Nie podraznia. Rzęsy zaczęły rosnąć nawet w kacikach oczu, gdzie nigdy ich nie miałam. Bardzo polecam. Sama na pewno zakupie kolejne opakowanie.

5. asad

Na razie stosuje tydzień nie widzę jakiś specjalnych efektów, może rzęsy mniej wypadają. Czekam na lepsze rezultaty.

6. Adrianna

Właśnie kończy mi się pierwsze opakowanie i na pewno zakupię następne.Bardzo dobry produkt godny polecenia, chociaż nie miałam rzęs w złym stanie to teraz się dodatkowo zagęściły i wzmocniły, także baaardzo polecam.

7. Jolanta

Bardzo dobrze ulokowane pieniądze, długotrwały efekt, długie rzęsy, brak reakcji alergicznych mimo wrażliwej skóry!

8. Agnieszka

Produkt używam dopiero pierwszy tydzień. Niestety mnie uczula i mam opuchnięte powieki dlatwgo nie polecam.

9. Klientka

Stosuję ją od ok 3 miesięcy i tak jak piszą tak jest. Moje rzęsy dawniej długie i dość gęste stały się krótkie i rzadkie więc zaczęłam stosować odżywkę i efekt długie i gęste jak dawniej SZCZERZE POLECAM.

10. Aga

Stosuję od 6 tygodni rezultat minimalny . Rzęsy zrobiły się rzadkie i ciężko mi je wymalować ,kupiłam aż 5 nowych tuszy do rzęs . Myślałam ze to wina maskary ale kiedy przestałam stosować serum , jest inaczej .

Wady