Nanolash Eyelash Conditioner Odżywka do Rzęs 3ml

wydajność

1. Bartek A.

Najlepsza i w 100% skuteczna odżywka, pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach, nie podrażnia oczu, bardzo wydajna - dziewczyna zachwycona, zwłaszcza ciągłymi pytaniami, gdzie "robiła" sobie rzęsy ;)

2. Kamila

Odżywka świetna, nigdy nie używałam takich produktów ale po zdjęciu sztucznych rzęs przeżyłam szok. Moje rzęsy były w opłakanym stanie a po odżywce są długie i gęste. Naprawdę warto.

3. Angela

Po dwóch tygodniach odżywka zaczęła zagęszczać mi rzęsy, A myślałam, że efekt będzie pojawił się dopiero po miesiącu.Jest bardzo wydajna. Nie uczula. Jestem ciekawa dalszych efektów.

Zalety
    • naturalne wyglądające przedłużenie
    • nie uczula
    • wydajny
    • wydłuża
    • zagęszcza
  4. Natalia

Nanolash jako pierwszy w produktów maksymalnie wydłużył moje rzęsy. Znajomi zauważali znaczącą różnicę! Teraz po 3 miesiącach stosowania, nie mogę się z nim rozstać :)

5. Stasia M

Od roku używam Nanolash. Rzęsy piękne. Trzeba być wytrwały i pierwsze dwa miesiące codziennie wieczorem używać. Rzęsy cały czas firanki. Nic nie wypada. Ponad rok!!!

6. lucy

słyszałałam dobre i skuteczne opinie o tym produkcie jak przetestuje go to się okaże stosuje go dopiero 2 dni i nic się nie dzieje efektów tez jeszcze nie widac

7. Sylwia

Odżywka bardzo ładnie wydłuża rzęsy, już po dwóch tygodniach widać wzmocnienie rzęs, natomiast po miesiącu już są zdecydowanie dłuższe i podkręcone.

8. Ewa

Rewelacja!!! Efekty przechodzą najśmielsze wyobrażenia ale jeden warunek-systematyczność w stosowaniu - wtedy efekt 1001% gwarantowany. POLECAM!!!

9. Grażyna

Trudno mówić o produkcie, skoro używam tydzień, ale wydaje się tak samo wydajny jak inne tego typu. A czy będzie skuteczny... czas pokaże .

10. Iwona

Jeszcze nie wiem, używam od ok. 2 tygodni i jeszcze nie widzę żadnych efektów, ale może to za wcześnie, jeszcze się nie poddaję.