Nanolash Eyelash Conditioner Odżywka do Rzęs 3ml

wydajność

1. Magdaaa

JEDYNY na rynku produkt naprawde skuteczny!!!! , moja kosmetyczka nawet ta odzywke kupila , patrzac na moje rzesy , jak ladnie odrastaja po doczepianiu rzes , wydane pieniadze nie na darmo , do tego najtaniej tutaj w sklepie !!! starcza spokojnie na 6 miesiecy przy codziennym uzywaniu na noc , czesto nie tylko gora , Szczerze POLECAM OCENA OGOLNA 10!!!!!!!

2. czajna

Bardzo polecam tą odżywkę, nie wyobrażam sobie już życia bez niej 😉 Trzeba troszkę cierpliwości, by zaczęła na początku działać, ale jak zacznie to już cudownie! Rzęsy znacznie dłuższe, ładnie wywynięte. Gdy rzęsy już urosną, wystarczy dosłownie raz na tydzień maznąć, dla utrzymania efektu

Zalety
    • naturalne wyglądające przedłużenie
    Wady
    • odżywka
    • nie wydłużyła absolutnie moich
    • pieniadze wyrzucone. nigdy jej nie kupię
  3. czajna

4. Katarzyna

Kupiłam już następną odżywkę . Po przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs moje rzęsy bardzo się osłabiły i były prawie niewidoczne. Już po około 2 tygodniach aplikacji tej odżywki widać były efekty . W tej chwili moje rzęsy przypominają rzęsy sztuczne.

5. OLIWIA

Uzywam od dawna i od pierwszego uzycia znaczaca poprawa rzes, napewno po miesiacu odrastaja pomalutku rzesy kosmetyczka zauwazyla ze rzes jest coraz wiecej , widac odzywki skutecznosc...dlatego stosuje tylko ta...szczerze polecam.

6. Paula

Odżywka nie podrażnia, nie uczula, jest delikatna, ale skuteczna, Opakowanie wydajne - wystarcza na bardzo długo. Pierwsze długie rzęsy pojawiły się po około 3 tygodniach codziennego stosowania. Z pewnością kupię kolejne opakowanie. Polecam!

7. Dorota

Rewelacja. Kupiłam odżywkę by odżywiać rzęsy po przedłużaniu i jestem bardzo zadowolona. Szybka działa bo już po tyg widać efekty przy codziennym stosowaniu. Naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie

Zalety
    • nie uczula
    • wydajny
    • wydłuża
    • zagęszcza
    Wady
    • brak
  8. Zim

Odżywka wystarczyła mi na cały rok. Efekty widoczne były po miesiącu używania i już były w pełni zadowalające, po jakichś 2 miesiącach efekt był spektakularny. Nigdy nie miałam tak długich rzęs, zwracających uwagę. Teraz używam 2-3 razy w tyg. dla podtrzymania efektu, uważam, że to bardzo korzystny zakup.

9. BK

Czytam opinie i zastanawiam się , czy stosujemy tą samą odżywkę… Na jakikolwiek efekt czekałam około 2 miesięcy . Po pół roku muszę stwierdzić , że u mnie ta odzywka nie dała efektu "wow". Rzęsy owszem stały się dłuższe , ale są mało widoczne , bo są rzadkie. Niestety odżywka nie sprawiła , że rzęs przybyło. Pieniądze wyrzucone w błoto..

10. Joanna

Zachęcona wieloma opiniami o świetnym produkcie zakupiłam ją. Już po pierwszym użyciu strasznie podrażniła moje oczy. Niestety pieniądze wyrzucone w błoto. Szkoda, że nie można zakupić maleńkich próbek do przetestowania.