Wahl Prostownica ceramiczna Cutek Advanced 1204070

Kupon

1. Kasia

Prostownica bez problemu wyprostowała moje kręcone włosy.. Były gładkie i lśniące. Cena bardzo korzystna :)

Spełnia oczekiwania w 100%. Każda kobieta powinna mieć taką prostownicę! Szybka, łatwa w użyciu, absolutnie bezpieczna dla włosów. No i co bardzo istotne - mała, w każdej kosmetyczce podróżnej się zmieści.

Świetna prostownica za dobrą cenę, zapłaciłam za nią 120 zł. Szybko się nagrzewa, nie pali włosów, dobrze się na nich "ślizga" i przede wszystkim ich nie rwie. Polecam :)

Zalety
    • bardzo dobrze prostuje
    • nie rwie włosów
    • szybko się nagrzewa
    Wady
    • nie ma
  4. Basia Dąbrowska

Bardzo dobra, dobrze sie nagrzewa, szybko prostuje niesforne włosy

Zalety
  5. Beata

Bardzo fajna prostownica, nie ciągnie włosów, szybko się nagrzewa, kabel długi. Polecam

Używam jej od jakiś 3/4 lat poleciła mi ją fryzjerka na początku była dobra i byłam z niej zadowolona, ale teraz mam już tak zniszczone po niej włosy ze muszę ją wymienić na inną.

7. marta

Po 2 tygodniach prostowania jak na razie jestem zadowolona z zakupu. Jednakże musi minąć więcej czasu, by moja opinia była pełna :)

8. Gosia

Kolejny zakup prostownicy tej firmy okazał się trafiony. Polecam.

9. 5...e

Prostownica rewelacyna.Mam grube i sztywne włosy ciężkie do prostowania ta spisuje się bardzo dobrze włosy są gładkie nie puszą się nawet na deszczu.Polecam w 100%.

10. Agnieszka

Bardzo dobry produkt wizualnie, zobaczymy jak w praktyce.