Wahl Prostownica ceramiczna Cutek Advanced 1204070 - Opinie

1. uzytkownik_anonimowy

Spełnia oczekiwania w 100%. Każda kobieta powinna mieć taką prostownicę! Szybka, łatwa w użyciu, absolutnie bezpieczna dla włosów. No i co bardzo istotne - mała, w każdej kosmetyczce podróżnej się zmieści.

Zalety
    • łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach
  2. Magda

Świetna prostownica za dobrą cenę, zapłaciłam za nią 120 zł. Szybko się nagrzewa, nie pali włosów, dobrze się na nich "ślizga" i przede wszystkim ich nie rwie. Polecam :)

Zalety
    • bardzo dobrze prostuje
    • nie rwie włosów
    • szybko się nagrzewa
    Wady
    • nie ma
  3. marta

Po 2 tygodniach prostowania jak na razie jestem zadowolona z zakupu. Jednakże musi minąć więcej czasu, by moja opinia była pełna :)

4. kasia15761

Prostownica rewelacyna.Mam grube i sztywne włosy ciężkie do prostowania ta spisuje się bardzo dobrze włosy są gładkie nie puszą się nawet na deszczu.Polecam w 100%.

Zalety
    • cana, długi kabel,łagodny poślizg
    Wady
    • brak regulacji temperatury
  5. uzytkownik_anonimowy

Jak dla mnie i moich koleżanek to najlepsza prostownica pod słońcem :) miałam już kilka prostownic ale 'ciutka' nic nie pobije :) polecam !

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach
  6. ewa

super,nie ciągnie włosów,plus za regulację temperatury

7. geoida

Jak na taką cenę to ideał.

8. Natalia

Ciężka, ale do opanowania. Świetnie prostuje, błyskawicznie się nagrzewa i całe szczęście, regulacja zaczyna się od bezpiecznych 150 stopni

9. uzytkownik_anonimowy

Używam jej od jakiś 3/4 lat poleciła mi ją fryzjerka na początku była dobra i byłam z niej zadowolona, ale teraz mam już tak zniszczone po niej włosy ze muszę ją wymienić na inną.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, cena
  10. Ania K>

Szybko nagrzewająca się lekka, dobrze prostuje.