Wahl Prostownica ceramiczna Cutek Advanced 1204070

Kupon

Jestem w 100% zadowolony z produktu. Już na drugi dzień otrzymałem towar. Polecam ją w każdemu Niska cena za tak dobry produkt to super okazja

Świetna profesjonalna prostownica,która pozwala każdego dnia pięknie wygładzić i wyprostować niesforne kosmyki włosów,gorąco polecam:)))

Idealny produkt, lepsza wersja starszego modelu. Cudownie prostuje każdy kosmyk, da się nią robić fajne loki. Polecam gorąco wszystkim!

Szybkie nagrzewanie, leciutka i poręczna ma długi kabel co ułatwia prostowanie w różnych miejscach. Produkt wart nabycia Polecam !!!

Polecam tą prostownice,sprawdza się w domu i w salonie Fryzjerskim.Świetnie prostuje oraz można nią nakręcić super loki.Polecam

6. Mariola

Prostownica szybko się nagrzewa, ma możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury, nie przypala włosów, wychodzą super loki;)

7. Agata

Świetnie układa włosy. Ma regulację temperatury, nie przypala włosów. Nadaje sie do krótkich włosów. Można nią kręcić loki.

Produkt zgodny z opisem, solidnie wykonany, prosty w użyciu i póki co sprawuje się bez zarzutu.

Zalety
    • solidność wykonania
  9. kasia

Jestem z niej zadowolona. Plusy: szybkie nagrzewanie, regulacja temperatury, cena, gładko sunie po włosach, długi kabel

Prostownica rewelacyjna. Poleciła mi ją moja fryzjerka i jestem bardzo zadowolona. Używam jej codziennie, włosy nie są zniszczone. Jest cienka i nadaje się również do prostowania grzywki. Polecam w 100%.