Wahl Prostownica ceramiczna Cutek Advanced 1204070

Cena:
139,04 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 128,97 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 118,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:

Wahl Prostownica ceramiczna Cutek Advanced 1204070 - Opinie

1. uzytkownik_anonimowy

Świetna profesjonalna prostownica,która pozwala każdego dnia pięknie wygładzić i wyprostować niesforne kosmyki włosów,gorąco polecam:)))

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  2. uzytkownik_anonimowy

Idealny produkt, lepsza wersja starszego modelu. Cudownie prostuje każdy kosmyk, da się nią robić fajne loki. Polecam gorąco wszystkim!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, spełnia oczekiwania, wygląd
  3. uzytkownik_anonimowy

Szybkie nagrzewanie, leciutka i poręczna ma długi kabel co ułatwia prostowanie w różnych miejscach. Produkt wart nabycia Polecam !!!

4. uzytkownik_anonimowy

Polecam tą prostownice,sprawdza się w domu i w salonie Fryzjerskim.Świetnie prostuje oraz można nią nakręcić super loki.Polecam

5. Mariola

Prostownica szybko się nagrzewa, ma możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury, nie przypala włosów, wychodzą super loki;)

6. Agata

Świetnie układa włosy. Ma regulację temperatury, nie przypala włosów. Nadaje sie do krótkich włosów. Można nią kręcić loki.

Produkt zgodny z opisem, solidnie wykonany, prosty w użyciu i póki co sprawuje się bez zarzutu.

Zalety
    • solidność wykonania
  8. kasia

Jestem z niej zadowolona. Plusy: szybkie nagrzewanie, regulacja temperatury, cena, gładko sunie po włosach, długi kabel

9. uzytkownik_anonimowy

Prostownica rewelacyjna. Poleciła mi ją moja fryzjerka i jestem bardzo zadowolona. Używam jej codziennie, włosy nie są zniszczone. Jest cienka i nadaje się również do prostowania grzywki. Polecam w 100%.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel, dobrze utrwala włosy
  10. Kasia

Prostownica bez problemu wyprostowała moje kręcone włosy.. Były gładkie i lśniące. Cena bardzo korzystna :)