Vichy Dercos Aminexil Pro przeciw wypadaniu włosów dla kobiet 18 amp.

Cena od:
Warianty:

Vichy Dercos Aminexil Pro przeciw wypadaniu włosów dla kobiet 18 amp. - Opinie

wydajność
zapach

1. cokupic_anonymouse

Mam długie, cienkie i proste włosy. Kilka lat temu strasznie się przerzedziły, a potem reagowały na zmiany pór roku, również wypadaniem. Zawsze stosowałam specyfiki doustne, ale nigdy nie wiedziałam czy włosy po nich przestają wypadać dlatego, że lek pomaga, czy dlatego, że np. pora roku się zmieniła. Na pewnym etapie gdy włosy nie wypadały, a ja bałam się odstawić leki ze strachu, że włosy znowu zaczną wypadać, stosowałam nadal tabletki (inneov), a włosy mimo to zaczęły wypadać. Było to jakieś 1,5 roku temu. Sięgnęłam wtedy po ampułki vichy. Wypadanie zahamowane po kilku dniach. Używałam ampułek co 2 dzień i tak zeszło 1 opakowanie (12+6). Dla zagęszczenia postanowiłam kupić kolejne ampułki, a że cena promocyjna to kupiłam 3 opakowania 12+6 (aby mieć zapas na później). Zużyłam 2 stosując codziennie i wtedy zauważyłam wyrastające włosy :))))))))) Niedawno (po 4 opak. 12+6 i 1 opak. 12) widziałam się ze znajomą, która nie widziała mnie pół roku i zauważyła sama z siebie, że mam gęstsze włosy. Strasznie się cieszę, że jednak coś pomogło nie tylko zahamować wypadanie, ale wspomogło wzrost. Szkoda tylko, że włosy nie są grubsze, ale nadal cienkie - niestety to rodzinne :( I szkoda że potrzeba długiego stosowania, aby widać było zagęszczenie, a co z tym idzie trzeba wydać min. 400 zł. Najważnieszje, że ampułki faktycznie pomagają.

Zalety
    • łatwość użycia, uzdrawia włosy, zagęszcza
  2. Blaugrana

Ampułki uratowały moje włosy, które wypadały bardzo intensywnie (pojawiły się prześwity na skórze głowy). Już po 2 ampułkach zauważyłam różnicę. W tej chwili pozostała mi 1 ampułka, wypadają pojedyncze włosy, ale różnica jest ogromna. Włosy są miłe w dotyku, lśniące i łatwo się rozczesują. Jestem bardzo mile zaskoczona, gdyż wcześniej stosowałam już wiele preparatów przeciw wypadaniu włosów, jednak nie było żadnych rezultatów. Mam nadzieję, że po zakończeniu kuracji efekt się utrzyma. Z czystym sumieniem polecam te ampułki. Jeżeli będzie taka potrzeba, to na pewno zakupię je ponownie.

3. Aleksandra

Kupiłam produkt po wielu nieudanych próbach zahamowania wypadania moich włosów, nawet przez środki przepisane na receptę przez dermatologa. Powiem szczerze, że jeszcze za wcześnie, aby coś mówić o efektach, ale mimo wszystko wydaje mi się, że już działa. Zużyłam do tej pory 10 ampułek (codziennie jedna). Wydaje mi się, że mniej włosów wypada, bynajmniej zawsze rano na poduszce miałam ich sporo, a od paru dni nie ma ani jednego, albo sporadycznie jeden.
    Przy myciu też mniej wypada, ogólnie mam nadzieję, że pomoże.

Zalety
    • ładnie pachnie
    • mam wrażenie
    • że już działa
    • nie przetłuszcza włosów
    • wygodny w użyciu
    Wady
    • niestety cena
  4. uzytkownik_anonimowy

Bardzo wypadały mi włosy. Po wizytach u kilku lekarzy i setkach różnych leków nie było żadnego efektu. Łysiałam! Farmaceutka poleciła mi ten produkt i szampon. Po roku stosowania włosy mi odrosły, a te które nie wypadły wzmocniły się. Efekt trwał około 3lata. Znów zaczynają mi lecieć i znów sięgłam po Dercos. Cena mnie nie przeraża, bo leki były o wiele droższe niż te kosmetyki; a nie pomagały. Jeśli ktoś pisze, że nie pomogło, a stosował przez miesiąc to niech się nie dziwi. Ja zużyłam około 200 ampułek i około 20 butelek szamponu. Warto!

Zalety
    • łatwość użycia, świetne działanie
    Wady
    • cena, niewydajny
  5. bojowy_kabanos

Od jakiegoś czasu moje włosy były bardzo osłabione częstym farbowaniem i zaczęły mi coraz bardziej wypadać, byłam załamana. Stwierdziłam, że lepiej postawić na coś z górnej półki i nie eksperymentować na mojej głowie. Muszę przyznać, że jest to naprawdę dobry i skuteczny środek. Zużyłam trzy opakowania i efekty są naprawdę zauważalne. Obawiałam się, że mogę po nim mieć przetłuszczone włosy albo łupież ale nic podobnego się nie zdarzyło na szczęście. Z całego serca polecam tą kurację każdemu. Niestety ma jeden minus a mianowicie- cenę.

Zalety
    • łatwość użycia, świetne działanie
  6. mira1988

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami,ktore są negatywne. W moim przypadku, było odwrotnie. Kupiłam pierwsze opakowanie, dało efekt średni. Jednak na ulotce pisze wyrażnie,że efekt jest widoczny po trzech tygodniach. Więc kupiłam drugie. Moje włosy stawały się w miarę użycia coraz mocniejsze. Po trzecim opakowaniu już nie wypadają tak jak kiedyś. Jeśli zależy wam na uratowaniu swoich włosów to cena nie powinna grać roli.

Zalety
    • łatwość użycia, uzdrawia włosy, mała waga, mocno trzyma, ładny zapach, zagęszcza
  7. Agnieszka

Kiedys korzystałam przez rok i rzeczywiście moje włosy mniej wyoadaly i zaczęli mi dużo rosnąć nowych włosów po roku ze względu na koszty musiałam sobie odmówić tego powiedzmy sobie "rarytasu dla włosów ", minęło trochę czasu , teraz kondycyjnie moje włosy ponownie wymagają odżywienia i ponownie postanowlam w nie zainwestować 😉 mam nadzieje ze z pozytywnym efektem 😉

• zapach
  8. ania

Dla mnie to są wyrzucone pieniądze w błoto.Wtarłam w skórę głowy 18 kapsułek i włosy jak wypadały tak wypadają.Mam długie włosy(zawsze takie miałam),i po każdym czesaniu(szerokim grzebieniem) wychodzą garściami. Mi ta kuracja niestety nie pomogła na włosy,ale na kieszeń na pewno:).Drogie nie zawsze jest DOBRE!

Zalety
    • ładnie pachnie
  9. benciaa

Miałam bardzo duże problemy z wypadaniem włosów. Stosowałam wiele środków, zaczynałam od tych tańszych. Stwierdziłam jednak, że zamiast kupować tańsze produkty spróbuję droższych, może lepiej na tym wyjdę, a w końcu i tak wyjdzie ta sama cena. Nie pomyliłam się. Moje włosy po ampułkach stały się mocniejsze, już tak nie wypadają. Widzę znaczną poprawę. Cena na pewno odstraszy nie jedną osobę, jednak jeżeli zależy komuś na włosach warto zainwestować.

Zalety
    • łatwość użycia, uzdrawia włosy, nadaje sprężystość, ułatwia rozczesywanie
  10. Magda

Produkt spełnia obietnice producenta. Zmniejsza się ilość wypadających włosów, powoduje także wzrost nowych włosów, nie podrażnia, nie uczula (jestem alergikiem i wiele produktów drogeryjnych mnie uczula). Jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i na efekty zaczekać przynajmniej 1-2 miesiące. Polecam

Zalety
    • hamuje wypadanie włosów
    • powoduje wzrost nowych włosów
    • włosy szybciej rosną
    Wady
    • aplikacja - niewygodna
    • zapach - chemiczny