BRITA fill&go Vital niebieska

4,7 5 0 103 opinie / 3 pytania

szeroka szyjka

1. gosia1_72

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital różowa

butelka wykonana z plastiku który można łatwo wymyć, jest szczelna łatwa w obsłudze dzięki filtrowi można ją napełnić łatwo wodą z kranu, bez konieczności szukania sklepu aby zakupić nową wodę. woda w smaku jest dobra.

Zalety
    • pojemność
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
  2. Ania

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital limonka

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej butelki przede wszystkim na jej prawidłowe działanie i praktyczność w codziennym użytkowaniu, gama kolorów przy wyborze butelki filtrującej była dla mnie niewystarczająca

Zalety
    • pojemność
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
  3. Ania

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital fioletowa + 4 wkłady MicroDisc

widać że butelka filtrująca jest zrobiona solidnie, system filtrujący działa, pojemność jest idealna, jedynym zastrzeżeniem jakie bym miała to mała gama kolorystyczna przy wyborze swojej butelki

Zalety
    • pojemność
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
  4. wogiolda

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital niebieska + 4 wkłady MicroDisc

Ekologiczna i tańsza forma trzymania wody. Lepsze niż kupowanie setek zgrzewek. Jestem bardzo na tak. Butelka jest estetyczna, duża, stosunkowo lekka. Na razie wszystko na plus

Zalety
    • pojemność
  5. pawel rekowski

Butelka, która idealnie pasuje mi do plecaka oraz do samochodu. Koniec z przepłacaniem za wode na lotniskach. Da się z tego pić. Woda się nie rozlewa i smakuje dobrze.

Zalety
    • pojemność
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
  6. Krzysztof

Buteleczka spełnia moje oczekiwania i teraz mam co pić na stanowisku pracy. Dodatkowo są trzy filtry, a w zasadzie 4, bo jeden jest w standardzie. Wszystko w należytej jakości wykonania.

7. aniawoda

Kupiłam tę butelkę miesiąc temu i dzięki niej przestałam podjadać słodycze ( zawsze ona pierwsza zaspokaja 'nudę' żołądka), nie wydaję pieniędzy na wodę, lepiej się nawadniam. Ostatnio nawet stwierdziłam, że bez tej butelki czuję się "goła".

Zalety
    • design
    • pojemność
    • umożliwia oszczędność
    • zawsze pod ręką
    Wady
    • delikatny materiał
    • filtr szybko się zużywa
  8. Lucy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital limonka

Bardzo dobry filtr i smak wody jest OK. Niestety na opakowaniu nie widać, jaką końcówkę ma butelka. Nie spodziewałam się takiej jak przy bidonie i to mnie rozczarowało, ponieważ wody nie da się przelać do szklanki.

Zalety
    • pojemność
    Wady
    • korek jak przy bidonie zamiast dziubka
  9. pops

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital limonka

Fantastyczne zastępstwo dla kupowania wody w butelce. Poręczna, bardzo dokładnie wykonana butelka. Nie przecieka.

• smak
  10. michalw2107

Bardzo fajny produkt dla ludzi przyzwyczajonych do picia wody z kranu . Może przydać się na wycieczkach polecam .

Zalety
    • możliwość picia wody z kranu