BRITA fill&go Vital niebieska

4,7 5 0 102 opinie / 3 pytania

szeroka szyjka

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie BRITA fill&go Vital niebieska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital fioletowa + 4 wkłady MicroDisc

Wygląda słabo, nawet bardzo słabo. Co z tego, że jest niezłej jakości, skoro odstrasza tragiczną ergonomią i wyglądem. Do tego to proste, śliskie szkło które uwielbia wyślizgiwać się ze spoconych palców. Nie polecam

Zalety
    Wady
    • pojemność
  2. olkaryba91

Nie wiem, czy trafiłam na jakiś gorszy model, ale z mojej butelki kapie, kiedy jest do góry nogami. Gdyby nie to, to wszystko byłoby super, ale przez ten fakt w ogóle przestałam z niej korzystać.

Zalety
    • pojemność
    Wady
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
  3. Danuta

Butelka napełniona wodą jest za ciężka żeby ją zabierać ze sobą. Pić można bezpośrednio tylko z butelki a więc nie mogą skorzystac inne osoby. Wykorzystanie 150l jest więc niemożliwe w 4 tyg.bo trzeba by pic dziennie 5 l wody co jest niemożliwe. Dziubek ciężko sie wysuwa, otwarcie pok.rywy dla kobiety z paznokciami dłuższymi niemożliwe/grozi zerwaniem/. Sądziłam,że będzie można filtrować wodę i zabrac w butelce plastikowej np do pracy, na działkę itd a tu nici. Jestem zawiedziona bo butelka i filtry sporo kosztują. Ogólnie więc nie polecam.

4. Gosa

Początkowo byłam zadowolona, jednak po niedługim czasie (2-3 miesiące) butelka zaczęła przeciekać. To główna wada, bo nie mogę jej po prostu wrzucić do torebki. Trochę denerwujące jest też to, że woda nie przepływa swobodnie przez filtr, tylko trzeba ją "ciągnąć".

Zalety
    • pojemność
    Wady
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
  5. laura lakoma

Tty

Zalety
    • pojemność
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
    • szeroka szyjka
    Wady
    • za grube ścianki
  6. Lucy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital limonka

Bardzo dobry filtr i smak wody jest OK. Niestety na opakowaniu nie widać, jaką końcówkę ma butelka. Nie spodziewałam się takiej jak przy bidonie i to mnie rozczarowało, ponieważ wody nie da się przelać do szklanki.

Zalety
    • pojemność
    Wady
    • korek jak przy bidonie zamiast dziubka

Butelka spełnia swoją funkcję, ale jest za duża - mogłaby zajmować mniej miejsca. Traci przez to na swojej praktyczności. Mimo, że wygląda ok, to ciężko zabierać ją ze sobą pełną, a i pusta nie zawsze zmieści się do plecaka.

Zalety
    • pojemność
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
    Wady
    • za grube ścianki
  8. Aleksander

Już na pierwszy rzut oka widać, że butelka jest trwała i porządnie zrobiona. Filtr mocowany jest w dwuczęściowej zakrętce zakończonej dzióbkiem, a kilka zastosowanych uszczelek uniemożliwia przeciekanie wody. Wszystko byłoby świetnie, ale przez grubość zastosowanego plastiku butelka jest po prostu ciężka, nieporęczna i nie mieści za wiele wody. Jeśli chodzi zaś o wartość samej wody (tu czepiam się raczej ogólnie dzbanków i filtrów do wody niż tej butelki) to razem ze składnikami niedobrymi dla zdrowia odfiltrowane zostają te pozytywne, a sama woda ma kiepski smak (prawdopodobnie częściowo uzależniony smakiem wody z kranu). Spełnia ona jednak swoją funkcję i chwała jej za to.

Zalety
    • praktyczne i szczelne zamknięcie
    • szeroka szyjka
    Wady
    • pojemność
    • za grube ścianki
  9. Aga

Opinia pochodzi z produktu podobnego: BRITA fill&go Vital limonka