Konsola Microsoft Xbox One S 500GB Biały + FIFA 17

Konsole do gier Microsoft Xbox One S 500GB, Rodzaj: Stacjonarne, Wersja: Zestaw producenta

grywalność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Microsoft Xbox One S 500GB Biały + FIFA 17 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. nullv

2. Artur

bardzo faajne

4. Artur

Zalety
    • grywalność
    • możliwości
  5. florkowska malgo

Rewelacyjny sprzęt do grania w gry i oglądania filmów.Dla kobiet i mężczyzn

6. testowejeja

Bardzo fajna gra piłkarska! LUBIE TAKIE !!!!! NIE MA LEPSZYCH GIER NIŻ TA! POLECAM JĄ KIJOKS AKA KIDŻOKS!

7. Robert

Super konsola, fantastyczna zabawa, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy zagra w coś co lubi.

Bardzo fajna konsola. I jeszcze na dodatek jest moja ulubiona gra. Na dodatek dobra cena.

Generalnie porównując do 16' o wiele lepsza, wyeliminowano sporo błędów, lepsza fizyka gry, jednak wciąż wiele błędów występuje, szczególnie online

10. amel10

Swietna gra dla dzieci jaki dla dorosłych, gramy całą rodziną córka 3 lata, syn 6 lat. bardzo rozwijająca. Zabawna i ciekawa, małe rozmiary pozwalają zabrać w kazdą podróz