Gastrobanda. Wszystko, co powinieneś wiedzieć

Dostawa od 4,99 zł

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Gastrobanda. Wszystko, co powinieneś wiedzieć i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Patrycja

Genialna książka

2. Marta

Nie przeczytalam jeszcze

3. Michał

git malina

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • jakość wydania
  4. Agguuuis

Dobra pozycja.

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • jakość wydania
  5. dj40

polecam książkę wszystkim, którzy do tej pory myśleli, że praca w gastronomii jest lekka, łatwa i przyjemna

6. BrainDesign.pl

O Gastrobandzie w sumie dowiedziałem się przypadkiem. Jakiś czas temu dostałem newsletter z Empiku, w którym regularnie dostaję propozycje z książkami w promocji i gdy otworzyłem maila, przeszedłem na stronę księgarni, zacząłem przeglądać różne książki. Jednak w sekcji „Zobacz więcej” moją uwagę przykuła właśnie „Gastrobanda”, zapewne przez to, że sam pracuję też w gastronomii, więc i tytuł chwytliwy mnie przyciągnął. Zacząłem przeglądać opinie, spośród których jedne mnie zachęcały, inne z kolei zniechęcały do przeczytania książki, ale wiadomo – ile ludzi tyle opinii. Jednakże pewnego razu siedząc z laptopem w kawiarni znajoma, która była ze mną szła do Empiku po drugiej stronie ulicy, bo potrzebowała jakiejś książki, więc poprosiłem żeby tylko zapytała czy Gastrobanda jest na stanie, na co po Jej powrocie dała mi książkę w prezencie, a więc postanowiłem ją zrecenzować.

Reasumując, książka dla każdego, kto choćby od czasu do czasu stołuje się na mieście czy wychodzi na piwo ze znajomymi. Nie jest to co prawda podręcznik Savoir Vivre’u dla gości restauracyjnych, ale jak w podtytule „Wszystko co powinieneś wiedzieć, zanim wyjdziesz coś zjeść” – dzięki tej wiedzy i zastosowaniu jej, możesz mieć pewność, że obsługa nie dorzuci nic od siebie do Twojego dania. Osobiście zdecydowanie polecam lekturę książki – zaledwie 300 stron, a dzięki nim nie zostaniesz znienawidzony w restauracji, barze, kawiarni.

Pełna wersja recenzji na blogu BrainDesign

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • jakość wydania
    • realia gastronomii
    • uczy i bawi
  7. Aga

Super publikacja, zarówno dla ludzi pracujących w gastronomii jak i bywalców lokali gastronomicznych. Napisana z humorem próba przybliżenia nam problemów z jakimi borykają się ludzie gastro i z jakimi spotkać się mogą goście restaracyjno-klubowi. Polecam

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • jakość wydania