Bransoletka z zielonym Howlitem

26,00 z wysyłką od 36,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 5 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Bransoletka z zielonym Howlitem.
Bransoletka wykonana z kulek minerału - howlitu oraz elementów w kolorze ciemnego srebra.
Kule howlitu różnią się od siebie ilością spękań i odcieniem.

Długość 17,5 cm + regulacja 2 cm.
Po podaniu obwodu nadgarstka mogę bezpłatnie dopasować rozmiar.

Kolor: zielony, ciemny srebrmy
Wykorzystane materiały: kamień naturalny - howlit, elementy metalowe

Kolor
Styl
Tagi
  • bransoletka,wygodna,elegancka,lekka,letnia,koraliki,kamień,listki,naturalny,minerał,howlit,jaskrawa,oksydowana,regulowana,prezent,na co dzień,na imprezę
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.