Miłość

Desbordes Astrid, rok wydania 2016, wydawnictwo: Entliczek

Miłość - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Miłość i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
Ocena: 2,5/5
cena za wysoka jak na ilość treści, aczkolwiek wymowna i wzruszająca, tylko nie wiem czy za moje wzruszenie nie sa odpowiedzialne hormony (jestem w ciąży). o talencie pisarskim autorki nie mogę nic powiedzieć bo kazdy taką rozmowę z dzieckiem przeprowadza. w sumie gdybym miała możliwość zajrzeć do środka książki wcześniej to jednak bym jej nie kupiła.
Ocena: 2,5/5
Spodziewałam się lepszej treści. Jestem nieco rozczarowana książką choć może być podstawą do dalszych rozmów w przyszłości. Być może przyjdzie jeszcze czas i inaczej ocenie tę pozycję.
Widziałam ładniejsze i zdecydowanie ciekawsze pozycje o tym samym przekazie.
Zalety
ilustracje
treść
Wady
akcja
Ksoazka wywolala przyjemne emocje w moim synku, ladna ale jak dla mnie nic szczegolnego spodziewalam sie wiecej tekstu
Ładne ilustracje, ale to książka dla dzieci młodszych niż 4-5 lat. pierwsze zdania są proste, ale reszta jest napisana skomplikowanym językiem, dało się to napisać prościej
Zalety
ilustracje
treść
Wady
akcja
Pięknie wydana książka. Prosta i wzruszająca.
Książka czytelna i mądra, trochę za brakło mi tekstu (powinno być więcej opisów), dzieci lubią słuchać i myślą później o przeczytanym tekście. Trochę musiałam sama dopowiadac. Ogólnie polecam
Zalety
akcja
ilustracje
Książka bardzo ładnie ilustrowana , Myślę ,że treść mogła by być lepiej przełożona . Moim zdaniem Książka wymaga od rodzica dołożenia treści od siebie - i chyba tez o to w niej chodzi . Lubimy czytać tę pozycję.
Książka dla dzieci starszych niż 1,5 roku. Moja córka na razie się nią nie interesuje. Wzruszająca książeczka.
treść
Wady
akcja
Na rynku jest wiele książek o miłości rodzicielskiej, które bardziej przypadną do gustu rodzicom. Być może jednak prostota ilustracji spodoba się dziecku.
Zalety
treść