Telewizor Philips 55PUS6561

Telewizor Philips Przekątna: 55 cali, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1800 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Prosty
4,1

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

jakość obrazu

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. vigo

Telewizorek kupiony jako ostatnia sztuka ze sklepu, na szczęście nie powystawowy. Gra dobrze, obraz jest ładny, ostry, kolor soczysty. Nie widać za dużo przekłamań obrazu, jest dobrze. Android chodzi jak marzenie. Szybki procesorek. Łatwa konfiguracja. Kupiłem go za radą na forum internetowym. Wystawiam mu 5 gwiazdek, wszystkie parametry wymienione pod ocenianiem uważam za plus tego telewizora.

Zalety
    • dobra ilosć gniazd
    • dobra współpraca z ps4
    • dobry detal przy hd
    • działa 4k z youtuba
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
    • kodi
  2. zonter

Dużo się rozglądałem za TV, opcji jest mnóstwo... ale po kilkudziesięciu godzinach przeglądania, czytania, oglądania i porównywania wybór padł właśnie na ten TV. Kupiłem... i się NIE zawiodłem. Więc jeżeli to czytasz i rozważasz kupno, to oszczędzę Ci kłopotu. Kupuj nie czekaj, ja kupiłem za 3200 i jestem super zadowolony, jedyni minus płynność androida, ale nadrabia niezliczonymi opcjami!

Zalety
    • ambilight
    • android daje dużo możliwości
    • brak mikrofonu w pilocie
    • dobra ilosć gniazd
    • dobry detal przy hd
    • działa 4k z youtuba
    • kodi
    • odwzorowanie kolorów
    • proste sterowanie
    • świetna płynność ruchu
  3. Cezary

Telewizor oceniam dobrze, jestem zadowolony ale niestety ma swoje minusy o których wcześniej nie wiedziałem!
    1. Brak mikrofonu w pilocie a TV domyślnie włączy wyszukiwanie głosowe i trzeba przełączać ekstra na wyszukiwanie z klawiatury na pilocie!
    2. Filmy stremowane z laptopa czy telefonu nie przesyłają jednocześnie napisów, które są dołączane jako osobny plik txt itp.
    Pozatym TV fajny!

Wady
    • brak mikrofonu w pilocie
    • nie da się stremować filmu z napisami!

Bardzo pozytywne wrażenia - telewizor funkcjonuje idealnie - nie wiesza się, doskonale współpracuje z pozostałym sprzętem domowym RTV, wyświetla świetnej jakości obraz w pelnej skali 4K. Android pozwala na pobieranie na naprawdę ogromnej ilości aplikacji, świetnie dogaduje się z kontem Google. Szybkość działania w pełni zadowalająca, jestem zachwycony. Polecam

Zalety
    • dobra współpraca z ps4
    • działa 4k z youtuba
  5. greg

W zasadzie nic dodać, nic ująć. Telewizor przekroczył moje oczekiwania. Jakość obrazu jest dobra, nie narzekam na płynność ruchu, także podświetlenie matrycy jest w miarę równomierne, a słynny banding nie jest za bardzo widoczny. Obsługa wyśmienita, Android TV działa super. Współpracuje z dekoderem CP, nie było żadnego kłopotu przy podłączaniu. Ambilight bosko wygląda wieczorem. Bardzo poprawny dźwięk.

6. Tomek

Telewizor warty swojej ceny. Najlepsza oferta w kategorii cena/jakość. Nie ma oczywiście jakości obrazu jak w OLED-ach, ale to inna półka cenowa. Co do braku mikrofonu w pilocie, rozwiązanie jest banalne. Masz telefon z androidem to masz drugi pilot i to z mikrofonem, wystarczy aplikacja. U mnie synchronizacja z telefonem przebiegła błyskawicznie. Konto Google, hasło WiFi, itp. Ogólnie

7. Marek86

Telewizor Bajka ma wszystko a nawet więcej niż potrzebowałem. Świetna jakoś obrazu, 120hz natywna matryca, rozdzielczość 4K Uhd, HDR, system Android dzięki czemu mam do dyspozycji cała masę aplikacji w tym takich samych z których korzystam w telefonie. Najbardziej ciekawa funkcją jest ambilight daje niesamowite całkiem nowe doznanie z oglądania telewizji gorąco polecam.

8. Wojciech

Dla osób zainteresowanych zakupem tego modelu nie radzę się sugerować negatywnymi opiniami sprzed pół roku, dlatego że po kilku aktualizacjach telewizor działa bardzo dobrze. W tym segmencie cenowym to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji, jeśli chodzi o obraz 4K. Posiadam ten model od kilku tygodni i jestem jak najbardziej zadowolony.

9. Nojer

Polecam generalnie. Trzeba się chwilę pobawić, aby ustawić go pod swoje preferencje, ale w zasadzie obsługa jest intuicyjna. Telewizor zakupiony głównie do oglądania różnego rodzaju wydarzeń sportowych oraz do kina domowego (dziecko – bajki). I to zadanie telewizor spełnia bardzo dobrze. Nie oczekuję fajerwerków, sprzęt po prostu jest porządny

10. limal

Kolejne czyszczenie matrycy w ciągu roku.Tym razem zgłaszam rękojmie - tv pojedzie do sprzedawcy z Olsztyna ,pewnie niedługo będzie miał cały magazyn tych śmieci .Ten cały locoloco wciska to na czym ma największy zarobek, najczęściej nic nie warte złomy.
    Nie kupujcie Philipsów na kiepskich matrycach IPS ,obraz jest fatalny.Android nigdy do końca nie działał poprawnie w tym modelu ....Kupiłem bo kiedyś Philips to było coś teraz to tylko wyróżnia się ambilightem ....

Wady
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu