Telewizor Philips 55PUS6561

Telewizor Philips Przekątna: 55 cali, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1800 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Prosty
4,1

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

jakość obrazu

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Philips 49PUS6561

Polecam ten model. Nie wiem o co chodzi komentującemu negatywnie androida. Jak dla mnie genialna sprawa. Player z tvnu, ipla z polsatu super sprawa, a kodi to juz w ogóle kosmos. Czasem zatnie się aplikacja, ale to tak samo jak i w telefonie. Kupiłem do tego pada i śmigają ładnie gierki. Wszystko przez wifi, obsługa przez telefon też bardzo fajna. Filmy z pena też ładnie się odtwarzają. Osobiście nie mam do czego się doczepić i dziwię się, że ten philips nie jest bardziej popularny. Polecam.

Kupiłem ten telewizor dwa miesiące temu. Jestem zachwycony ambilightem i mój następny telewizor na pewno będzie mieć te funkcję. Niestety system android TV jest nie dojrzały. Aplikacja Youtube ma straszne opóźnienia, puszczam coś z telefonu i dźwięk wyprzedza obraz- dopiero kilkukrotne cofanie pomaga się zsynchronizować. Nie wiem czy to wina aplikacji YT bo u kolegi na chromecast śmiga jak złoto, bez takich problemów. Mam też problem z TV guide - ten z internetu jest o dwie godziny do tyłu a ten od dostawcy nie aktualizuje się (włączam program o 22:10 a na pasku widzę co leci 21-22).

Strasznie napalałem się na aplikacje i gry z play store ale telewizor nie daje sobie rady z obsługą dwóch przycisków na raz (Albo naciskasz gaz albo skręcasz). Nie wiem ile w tym wszystkim jest winy philipsa ale Android TV nie spełnił moich oczekiwań

Moim zdaniem ten telewizor warto kupić tylko i wyłącznie dla ambilight - jeżeli komuś na tym nie zależy to kupiłbym inny tani telewizor plus chromecasta.

3. Kamil

55pus6561 jest jeden z najlepszych na rynku . a ci co narzekają na andka prosze sobie pobrać najnowszą wersję 7.1 i zobaczycie potęgę systemu android , ktory biję na głowę resztę . a propo ten tv z 2016 roku był tak dobry , że philips przerzucił go do oferty na 2017 r i prawdopodobnie będzie aktualizacja do androida 8 . Użytkuje go od 3 miesięcy katuję w nocy przy seansach filmowych i gram na ps4 pro i poza słabą czernią którą i tak niweluje 3 stronnym ambilight ten tv jest rewelacja . Piękny obraz , 120hz wymiata , ambi rządzi a pilot przypadł mi do gustu .No i świetny android na ktorym idzie wszystko typu showmax, netflix , hbo , kodi , tidal , tvp player, ipla itd jak marzenie .

4. Ula

Jest super, a podświetlany tył to rewelacja!

Zalety
    • dobra ilosć gniazd
    • działa 4k z youtuba
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu

Bardzo dobry TV. Android, świetna sprawa, faktycznie sprawia czasami problemy lecz porównując smart w samsungu a android w philipsie jeśli chodzi o możliwości instalacji programów to android wygrywa bezdyskusyjnie. Co jakiś czas wychodzą aktualizacje także problemów jest coraz mniej. Obraz żyleta, szczególnie 4k na youtube. Mnóstwo opcji konfiguracyjnych obrazu i dźwięku zadowoli każdego. Także jak w sklepie sprzedawca będzie wam wciskał samsunga a lubicie grzebać w TV, zastanówcie się dwa albo trzy razy czy nie lepiej wybrać czegoś z Androidem.

6. zdunek

Zyskał moją sympatię w ostatniej chwili. Miałem kupić TV od innego producenta, ale zdecydowałem się na Philipsa ze względu na tzw bajery, bez uszczerbku na jakości obrazu. Podoba mi się ambilight oraz system Android, który zresztą każdy z nas jakoś tam zna. Gra idealnie - obraz ostry jak żyleta, bardzo dobre cienie, kontrast, kąty widzenia. Czas reakcji telewizora znakomity, piłka w szybkim locie jest cały czas ostra i nie sposób jej zgubić wzrokiem. Do gier dla syna również bomba, bardzo się cieszy z nowego ekranu. Polecam

Zalety
    • dobra ilosć gniazd
    • działa 4k z youtuba
  7. Koneser

Swietny obraz , android 7.1 rewelacja , biję na głowę samsungowski tizen czy os lg a wiem bo mam samsunga 7002 i miałem lg , bo tu wszystkie programy działają i dostęp do setek aplikacji . 120hz w sporcie miażdży 60 hz matryce , koniec ze smużeniem w filmach , sporcie i grach . Piękne kolory , ambi REWELACJA . Telewizor posiadam od 5 miesiecy i nigdy mi się nie zawiesił ale to pewnie zasługa , że prawie pojawił sie andek 7 a ci co narzekają to pewnie siedzą dalej na andku 5 , 6 bo te systemy miały problemy :) .

Zalety
    • 120hz
    • 3str ambi
    • ambilight
    • android 7.1 i aktualizacja do 8
    • android wymaga uwagi
    • badziewny pilot
    • brak mikrofonu w pilocie
    • brak mozliwości odbioru kanałow 4k z sat
    • brak środkowej stopki
    • cena a jakość
    • clouding
    • czasem lubi się zawiesić
    • dobra współpraca z ps4
    • dobry detal przy hd
    • jakość dźwięku
    • kodi
    • mnogość aplikacji
    • nie da się stremować filmu z napisami!
    • niski inpug lag ps4 pro
    • xbox one
    • x
    • odwzorowanie kolorów
    • piekny obraz bez smużenia (120hz )
    • pilot z klawiaturą z tyłu
    • poziom czerni
    • proste sterowanie
    • szybkość działania
    • świetna płynność ruchu
  8. Andrzej

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Philips 49PUS6561

Pierwszy model jaki kupiłem kurz za matryca drugi nowy wymieniony przez sklep po pół roku kurz za matryca. Ogólnie nie polecam na infolinii że smog dym w mieszkaniu kaloryfer blisko ani jedno ani drugie ani trzecie po prostu bubel w spasowaniu na maxa, przy pytaniu czy nowsze modele maja taki problem uwaga odp że jeszcze nie wiedzą.Gratuluję Philips wypuszczenia takiego szorty i tłumaczeniem że mamy ***** na chacie .NIE POLECAM! radzę omijać ten model szerokim łukiem.

Zalety
    • ambilight
    • kodi
    Wady
    • brak mikrofonu w pilocie
    • clouding
  9. D...z

Po 32 miesiącach użytkowania nagle brak obrazu, fonia jest. Pracownik serwisu wystawia diagnozę: "Uszkodzona matryca i kosztowna naprawa. Proszę przemyśleć zakup nowego telewizora." Tak sobie myślę że mój laptop był o wiele gorzej traktowany i jest nadal sprawny po pięciu latach od zakupu. Jedynym pozytywnym wspomnieniem po tym telewizorze będzie ambilight za które daję jedną gwiazdkę. Obraz przeciętnej jakości i do tego wkurzające aureole wokoło postaci lub przedmiotów w ruchu. Jasność ekranu w słoneczne, jasne dni pozostawia wiele do życzenia. Telewizor nie wykrywa aktywnych zródeł sygnału. Podsumowując słaba to inwestycja 4 tyś na niespełna trzy lata!

Wady
    • jakość obrazu
  10. LocoKiku

Przestrzegam przed zakupem tego modelu .Kupiłem i jestem zawiedziony przerzuciłem 3 sztuki wszystkie miały te same wady : słabą płynność ruchu (artefakty,kwadraciki),beznadziejne podświetlenie matrycy (przebłyski światła),android się potrafił zawieszać i tylko wyciągnięcie wtyczki pomagało ,okropny banding .
    Nie warto wydawać pieniędzy na ten model , specyfikacja powala ale jakość tego modelu jest tragiczna .Mam dwa stare Philipsy i działają super,dlatego szukałem dobrej sztuki bez wad ,niestety po trzecim takim samym wadliwym egzemplarzu doszedłem do wniosku że to już nie ten sam Philips co kiedyś gdzie jakość była na pierwszym miejscu .Nie chcecie mieć problemów omijajcie tą serię z daleka .