5 języków miłości dla mężczyzn

Książka wydana w 2016 roku. Autor książki: Chapman Gary. Okładka: Miękka. Kod ISBN: 9788365349323
5,0
16 opinii
Ostatnia cena: 19,80
Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Poradniki psychologiczne

5 języków miłości dla mężczyzn - Opis i dane produktu

Autor bestselleru 5 języków miłości odsłania tajemnice męskiej duszy!

Jeśli masz już za sobą próby zbudowania szczęśliwego małżeństwa, wciąż chcesz być najlepszym przyjacielem swojej żony, pragniesz zrozumieć wysyłane przez nią tajemnicze sygnały, często nie wiesz, jak radzić sobie ze złością i jak sformułować przeprosiny – ta książka jest dla ciebie.

Poznaj 5 pięć niezwykłych języków miłości!

Gary Chapman, znany i ceniony amerykański terapeuta, tym razem pomaga mężczyznom poznać języki miłości, którymi posługują się ich ukochane. Ciekawe historie i zabawne rysunki składają się na poradnik, który powinien przeczytać każdy mężczyzna, jeśli chce zbudować dobry, trwały i szczęśliwy związek.

Jeśli szukasz klucza do kobiecej psychiki, bo jesteś już na tym etapie rozwoju, w którym wiesz, że naprawdę warto rozmawiać, ta książka jest najlepszą mapą, byś go w końcu znalazł. Po co więc iść na skróty i zajść na manowce, skoro masz przewodnik, który zaprowadzi cię do celu?

Piotr Miesnik, dziennikarz magazynu

Koncepcję pięciu języków miłości Chapmana bardzo cenię i często polecam jako pomoc w rozwijaniu relacji. Edycja dla mężczyzn jest szczególna. Zawiera konkretne wskazówki (jest prawie jak instrukcja obsługi), panowie to lubią. Jednocześnie pokazuje, jak bez udawania, będąc sobą, mężczyzna może sprawić, by jego żona czy narzeczona czuła się naprawdę kochana. Uważam, że to wartościowa lektura dla każdego mężczyzny pragnącego trwałego, pełnego miłości związku.

ISBN: 978-83-65349-32-3
EAN: 9788365349323
Wydawnictwo: Esprit
Autorzy: Gary Chapman
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 256
Oprawa: miękka
Format: 14.0 x 20.0 cm

Podstawowe informacje

Autor
Wybrani autorzy
Wybrane wydawnictwa
Okładka
Rok wydania
Ilość stron
  • 256
Język oryginału
  • Angielski
Tematyka
ISBN
  • 9788365349323
Zaproponuj zmiany lub zgłoś uwagi

Produkty rekomendowane

5 języków miłości dla mężczyzn - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.
Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie 5 języków miłości dla mężczyzn i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
5,0
16 opinii
/
100%
akcja
/
100%
fabuła
/
100%
jakość wydania
Liczba głosów: 16 Liczba opinii: 16
Ocena: 5/5
Klasyczna pozycja poświęcona kwestiom relacji i miłości. napisana z myślą o małżonkach ale myślę, że przyda się każdemu. Lektura obowiązkowa dla narzeczonych i tych co myślą o małżeństwie.
Zgłoś
Ocena: 5/5
Na pewno bardzo wiele książek czy poradników napisano dla kobiet, a ja dziś proponuję coś innego - poradnik dla mężczyzn. Gary Chapman stworzył książkę dla „facetów” i im ją poświęcił, aby stworzyli lub próbowali stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Nie znaczy to, że jeśli to książka dla mężczyzn, to kobieta nie może jej przeczytać. Oczywiście, że może, a już idealnie by było, gdyby para wspólnie po przeczytaniu porozmawiała na temat miłości, wymieniła się sugestiami czy pragnieniami. Przyznam w zaufaniu, że namówiłam swojego męża do czytania (z początku miał opory, ale jak później przyznał książka go zainteresowała) i spędziliśmy miły wieczór na rozmowie na temat języków miłości i wspólnie rozwiązaliśmy test zamieszczony na końcu książki.

Miłość to wybór, który nigdy nie bierze się z przymusu, nie można odwoływać się do krytyki lub żądań, dążąc do tego, czego potrzebujesz, np. pewna żona zwierzyła się że służyła mężowi przez dwadzieścia lat, była na każde jego skinienie, a on ją ignorował i źle ją traktował, poniżał przy rodzinie więc ona nie chce już z nim mieszkać. To typowy przykład „popychadła”, które sprowadzane do roli przedmiotu nie może liczyć na miłość. Złość zaś jest naturalną reakcją, lecz trzeba nauczyć się nad nią panować, to wtedy związek może zmienić się w niewiarygodny sposób. Na tej samej zasadzie polega opanowanie sztuki przeprosin. Dobre przeprosiny mogą położyć kres napięciom i konfliktom. Mogą zburzyć mury szybciej niż jakiekolwiek inne słowa czy czyny.

Autor podsuwa czytelnikowi konkretne wskazówki, np. co lubi twoja żona, o co najczęściej prosisz żonę, lub w jaki sposób najczęściej wyrażasz miłość do żony.

Wszystkie kobiety wiedzą, że mężczyźnie trudno przyznać się do czegoś, że robi coś źle. Przecież jest męska duma -dlatego lepiej sprawę zamieść pod dywan, ale są oczywiście wyjątki.

Autor zachęca czytelnika do rozwiązania testu we dwoje, tak aby każde z Was mogło dokonać oceny. Jeśli twój małżonek lub partner nie rozwiązał testu w tej książce, zachęć go na stronie internetowej (5lovelanguages.com/profile).

Autor zachęca ”porozmawiajcie o waszych językach miłości i wykorzystajcie tę wiedzę do poprawy waszego związku”

Gary Chapman to znany i ceniony amerykański terapeuta który pracuje z mężczyznami.
Książka wydana w miękkiej oprawie, zawiera 242 strony i 10 rozdziałów, zawiera również ciekawe historie z życia i zabawne rysunki.

Moim zdaniem książkę tę powinien przeczytać każdy mężczyzna, jeśli chce, aby jego związek był udany i szczęśliwy.

Moja ocena: 10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Zalety
akcja
fabuła
jakość wydania
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu .
Zalety
fabuła
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Bardzo wartościowa książka, a jako produkt dostarczona w nienagannym stanie
Zalety
akcja
fabuła
jakość wydania
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
bardzo dobra pozycja.Kazdt mezczyzna w zwiazku powinien przeczytac
Zalety
akcja
fabuła
jakość wydania
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Wszystko godne polecenia. Świetny kontakt i przyjemne zakupy
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
POLECAM
Zalety
akcja
fabuła
jakość wydania
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
książka jako trafiony prezent
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Bardzo ciekawy i pouczający
Zalety
akcja
fabuła
jakość wydania
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Książka warta przeczytania
Skomentuj opinię Zgłoś

Produkty rekomendowane

5 języków miłości dla mężczyzn - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.

Produkty rekomendowane

Podobne oferty wybrane przez Ceneo

Produkty rekomendowane