Telewizor LG 55UH6507

Przekątna: 55 cali, Rozdzielczość: 4K UHD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1200 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Prosty
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

jakość obrazu

1. Rafał

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 60UH6507

Witam mam lg 60 cali od ponad roku daleko 4999zł i nie żałuję tv jest naprawdę dobry i niema słabej strony jakość obrazu bdb dźwięk jak na tv bdb, Smart bdb szybki codziennie oglądam YouTube na nim i szybko się włącza i nic nie muli i bardzo łatwy w obsłudze

Zalety
    • dobry obraz z tunera tvsat
    • dużo aplikacji
    • klatkuje na filmach z internetu
    • słabe oprogramowanie obrazu
    • widi
    Wady
    • cena :)
    • cztery rdzenie na cpu
    • fatalne tryby obrazu
    • jakość do ceny
    • mało pamięci ram
    • szybkość oprogramowania
  2. Użyszkodnik LG

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 49UH6507

Problem pamięci wewnętrznej można rozwiązać poprzez podpięcie pendriva, który po sformatowaniu przejmie rolę pamięci wewnętrznej. Prędkość jej działania oczywiście nie zachwyci ( usb 2.0 ) jednakże przeglądarka nie będzie się co chwilę resetowała.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 60UH6507

Funkcje telewizyjne jak i internetowe bez zarzutu. Obsługa prosta. Obraz rewelacyjny.

Zalety
    • bardzo dobry obraz
    • wiele funkcji
    • obsługa
  4. Maria

Kupiłam telewizor tydzień temu i muszę już zawozic go do reklamacji... Sam się wyłącza od 2 do 5 sekund i włącza i tak w ciągu godziny kilkanaście razy.... Poza tym jest ok

5. Tomasz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 49UH6507

Telewizor bardzo fajny, ładny wygląd, trochę gruby. System operacyjny działa znakomicie, dużo płynnie działających aplikacji, wszystko intuicyjne. Obraz w FHD i UHD całkiem niezły, ładne kolory, ale:
    Niestety matryca 60Hz - klatkuje, obraz w ruch powoduje smugi za wyświetlanymi elementami.
    Matryca ISP dobrze wyświetla pod dużymi kątami oglądania, ale subpiksele RGBW powodują, że nie mamy certyfikatu 4K, gdyż nie mamy ponad 8 mln., a jedynie 6 mln. pikseli. Kontrast tak niski, że HDR niezauważalny.

6. Piotr

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 65UH6507

Nie wiem skąd ten zachwyt, kontrast ostrość i jasność nie istnieją, obraz wygląda jak przez mgłę, wszystkie wodotryski niby poprawiające jakość obrazu zmieniają go w jakąś nie do opisania masę. Ogólnie rzecz biorąc DNO I KILOMETR MUŁU. 6k wywalone w błoto, mam model 65uh6507. Omijać szerokim łukiem!!!

7. and-stol*****

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 49UH6507

a mi 2 miesiące temu skończyła się gwarancja i pół telewizoru pulsuje na czarno co jakiś czas (taka mgiełka) telewizor mam od nowości i ma 26 miesięcy imam problem.
    może ktoś coś poradzi

8. bolek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 43UH6507

Jak włanczam konsole nie odpala sygnału musze recznie wlonczyc tv,to samo z tunerem z posatu tez recznie niewiem co to za powod?

9. Anonim

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG 65UH6507

Dramat. Nie kupujcie tego tv. Smugi pionowe ciągną się przez całą wysokość tv. Masakra. Odradzam zakup.

10. Podbeskidzie

do bieli i czarnego Panasonika daleka droga i ten oszukany 4k - reszta OK