Zapuszczam brodę i uciekam w knieje, kubek termiczny 450ml

65,94 z wysyłką od 80,33 zł dostępny 45,43 z wysyłką od 55,34 zł dostępny 55,00 z wysyłką od 67,00 zł dostępny Kup teraz + 11 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Zapuszczam brodę i uciekam w knieje, kubek termiczny 450ml .
Duży, bardzo oryginalny, pięknie się prezentujący na stole czy biurku kubek termiczny z napisem "Zapuszczam brodę i uciekam w knieje" w kolorystyce srebrno-czarnej. Kubek o pojemności 450ml bardzo dobrze się trzyma w ręce, wygodny i pojemny z ciekawym napisem na przodzie. Kubek jest najwyższej jakości, może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie. Kubek jest opakowany w eleganckie papierowe pudełko przyozdobione naszym sowim logiem, idealne na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Oferta obejmuje:
- kubek termiczny o pojemności 450ml (wysokość: 14,5cm, średnica: 8,5cm)
- pudełko z sowim logiem na górze

Copyright SLOSHE All Right Reserved.

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
 • dodatki kuchnia, kubki z Polskimi napisami, personalizacja, kubki duże, Duży, bardzo, oryginalny, pięknie, prezentujący, stole, biurku, Kubek, ceramiczny, napisem, kolorystyce, czarno białej, pojemności 450, dla niej, kubek termiczny, kubek metalowy, broda, knieje
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie
Sortuj wg:

Zapuszczam brodę i uciekam w knieje, kubek termiczny 450ml - Opinie

jakość
wygląd
wygoda
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zapuszczam brodę i uciekam w knieje, kubek termiczny 450ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Jolanta
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Kubek termiczny, który się świetnie prezentuje i posiada świetne bardzo ciekawe hasło.

  Zalety
  • jakość
  • wygląd
  • wygoda