Para pierścionków TRESOR RATLLES srebro

399,00 Darmowa wysyłka dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 79 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Para pierścionków TRESOR RATLLES srebro .
Pierścionki TRESOR, co po katalońsku oznacza „skarb”, w swoich podstawowych wersjach powstają w oparciu o najwyższej jakości srebro (sterling silver próba 925). Są dostępne w trzech wersjach: srebro pozłacane, srebro oksydowane, srebro posrebrzane. Na specjalne zamówienie mogą być wykonane również wyłącznie ze złota, białego złota lub w zależności od modelu także z małym brylantem.

Marka Arior Barcelona to ręcznie robiona, srebrna i złota biżuteria, pod szyldem znanego projektanta Rogera Figureas, który kontynuuje tradycje założonej przez jego ojca w 1968 roku firmy. Od kilku lat biżuteria Ariora zyskuje coraz większą popularność na rynkach europejskich. Dzieje się tak ze względu na przedstawienie klientom zupełnie nowej jakości w dziedzinie biżuterii.

Modele: TRESOR RATLLES srebro oksydowane, TRESOR RATLES srebro posrebrzane.Waga pojedynczego pierścionka: ok. 2.7 g. Pierścionki wysyłane są wraz z pudełkiem firmowym oraz elegancką torebką. Każdy nasz produkt posiada również stosowny certyfikat jakości. Numer katalogowy: 1181838MU + 1181838XUDostępne rozmiary: od 6.5 do 24. Prośba o podanie rozmiaru przy składaniu zamówienia. Konsultujemy potrzebny rozmiar z klientem i dostarczamy rozwiązanie na miarę. Istnieje możliwość wymiany rozmiaru.
Kolor
Próba
  • 925
Styl
Tagi
  • Komplet pierścionków; Pierścionek oksydowany; Pierścionek srebrny; Srebro; Elegancka biżuteria; Hiszpańska biżuteria; Arior Barcelona; Arior; Design; Fuzja
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.