Dom jest tam, gdzie mój kot, notatnik A5 z ekologicznego, 80 gładkich kartek papieru

32,00 z wysyłką od 45,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 6 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Dom jest tam, gdzie mój kot, notatnik A5 z ekologicznego, 80 gładkich kartek papieru .
Notatnik z ekologicznego papieru w formacie A5 z napisem "Dom jest tam, gdzie mój kot" z grafiką kota w tonacji brązowo-czarnej.

Wykonany przy użyciu ekologicznych materiałów, podkreślających dbałość o środowisko naturalne, zawiera 80 grubych gładkich kartek (90gr) z papieru wyprodukowanego w 100% z makulatury, w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego. Papier przestrzega norm: NAMP RECYCLED APPROVED, EU ecolabel. Okładka również wykonana jest w 100% z surowców wtórnych z zachowaniem norm FSC.

Opakowany w pudełko tekturowe, idealnie nadaje się na elegancki prezent dla bliskiej Ci osoby.

OFERTA OBEJMUJE: notatnik, pudełko tekturowe
WYMIARY: prostokąt, 15x21cm
WAGA: 280gr
MATERIAŁ: OKŁADKA-papier ekologiczny 350gr, ŚRODEK-papier ekologiczny 90gr gładki, METALOWA SPIRALA

Kolor
Styl
Tagi
  • kot, koty, praca, eko, notes, notatnik, ekologiczny, papier, spirala, z ekologicznego papieru, do notatek, do biura, opakowanie, prezent, dom, do zapisków
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.