Philips Lumea Advanced SC1997/00

Depilatory IPL - Impulsy świetlne, posiadająca zasilanie Sieciowe.
4,6 5 0 24 opinie / 13 pytań
RATY 10x0% (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

łatwość golenia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Philips Lumea Advanced SC1997/00 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Edyta

dopiero 1 raz uzylam wiec na efekty trzeba poczekac... ale duza latwosc uzycia i produkt wydaje sie godny polecenia.

Zalety
    • lekka
    • łatwość golenia
    • mała
  2. e...l

Super sprzęt, spełnia moje oczekiwania, wszystko zgodnie z opisem. Jestem na razie zadowolona, ale użyłam pierwszy raz, więc niewiele mogę na razie napisać.

3. ana5

Dopiero raz korzystałam z depilatora ale jestem bardzo zadowolona ,bardzo fajnie się go używa a o efektach depilacji mogę coś napisac po kolejnym zabiegu ale myślę ,że będę zadowolona.

4. Alafik

Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię iintensywnego światła pulsacyjnego (IPL), opartą na metodach stosowanych dotąd w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Philips we współpracy z dermatologami dostosował tę metodę do skutecznego i w pełni bezpiecznego stosowania w domu.
    Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów, w rezultacie czego włosy w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Prosty i delikatny zabieg zapobiega odrastaniu włosków, zapewniając piękną i gładką skórę na długo. Swietna, wygodna depilacja!

5. mmm

to zakup na prezent, ale mam taki sam tylko bez możliwości depilacji twarzy (nie potrzebuje)
    jak do tej pory mój model świetny i myślę, że ten też się sprawdzi

6. Magda

Jestem zadowolona z zakupu a najbardziej z tego, że wybrałam wersję przewodową. Nie muszę się martwić że sie rozładuje i dodatkowo jest troszkę tańszy:) Na efekty musze jeszcze poczekać.

Produkt puki co w fazie testów jednakże widać że działa prawidłowo i bez zarzutu.

8. hammerhead

Perfecto :)

9. R.R.

Super wszystko ok.

10. mk

Kupiłem żonie PHILIPS LUMEA SC1997 na początki nie wierzyłem ale to na prawdę działa.
    Sprzęt warty swojej ceny Polecam :)