Olympus ECG-3 Uchwyt do E-M10 Mark II (V332060BW000)

4,4

możliwości

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Olympus ECG-3 Uchwyt do E-M10 Mark II (V332060BW000) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. kp

Grip zdecydowanie polepsza ergonomię korzystania z M10 mk II, ale wciąż daleko mu do większych i głębszych gripów. Wydaje się trwały, nie powiększa bardzo aparatu. Moim zdaniem cena jest zbyt wysoka w stosunku do możliwości.

Zalety
    Wady
    • możliwości
  2. Bernard

oryginalny ,nie ma co komentować bardzo poprawia ergonomie pracy z M10 MKII

3. MirekN

Bardzo poprawia wygodę trzymania aparatu

4. Michał

Z tym uchwytem obsługa aparatu staje się o niebo wygodniejsza. Żałuję jedynie, że tak późno się na niego zdecydowałem. Uchwyt jest dwuczęściowy - prostym zatrzaskiem odpina się jego główną część od mocowania przykręconego gwintem. Wtedy uzyskuje się dostęp do klapki baterii w aparacie. Po dwóch użyciach wymiana baterii jest niemal tak samo prosta i szybka, jak bez uchwytu.

5. Cz.

Zdecydowanie poprawia chwyt aparatu, można go wreszcie pewnie trzymać w jednej ręce. Wbrew wcześniejszym obawom nie zwiększa znacząco gabarytów i wagi aparatu - Olympusik nawet z gripem pod tym względem wygrywa z porównywalnymi lustrzankami. Nie mam zastrzeżeń do jakości i dopasowania. Dla mnie konieczne akcesorium do E-M10 M2. Jedyna, acz poważna, wada - cena z kosmosu jak na kawałek plastiku.