ZyXEL NAS326 (NAS326EU0101F)

3,7
5 opinii
409,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
SPRAWDŹ FERIE OKAZJI I RATY!
?

pojemność
szybkość
Liczba głosów: 7 Liczba opinii: 5
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie ZyXEL NAS326 (NAS326EU0101F) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Marek
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono użytkowania

  Działa poprawnie i od razu po podłączeniu jest gotowy do pracy (po włożeniu dysku oczywiście). Jak na tak niską cenę za NAS jest tutaj sporo możliwości. Nie mam porównania do np. droższych urządzeń Synology ale ten sprzęt dla domowych zastosowań a także dla małej firmy jest wystarczający. Transfer przy kopiowaniu danych dochodzi do 50MBps (ok. 400Mbps) ale tutaj może mieć znaczenie zastosowany dysk HDD (WD 2TB IntelliPower 64MB RED). Telewizor obsługuje DLNA z dysku bezproblemowo.

  Opinia potwierdzona zakupem
 2. Andrzej Gł
  Nie polecam
  Ocena:
  1,5/5 Wystawiono

  Jest to urządzenie służące jako dosyć wolny i przeciętny napęd sieciowy , z możliwością lustrzanej kopi . Oprogramowanie jest podstawowe i skromne lecz wystarczające do podstawowych zadań. Koniec opisu - tylko do tego da się go używać .
  Producent i subiekci okłamują kupujących że ma funkcje dostępu prze interwent - NIE MA TAKIE FUNCJONOLNOŚCI - NIE DZIAŁA W ŻADEN ZNANY MI SPOSU I NIE DA SIE JEJ URUCHOMIĆ . Ja oddam za niewielkie pieniądze gdyż właśnie po to kupiłem i zostałem oszukany.

 3. maja
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono użytkowania

  Początkowo po wykonaj konfiguracji pierwszego dnia aż dwa razy się "zawiesił".
  Ale po wykonanej aktualizacji oprogramowania na najnowsze od kilku dni działa bez zarzutu, żadnych problemów z dostępem do NAS'a zarówno lokalnie jak i zdalnie.

  Opinia potwierdzona zakupem
 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Sprzęt za te pieniądze to prawdziwa okazja. Trzymam na nim filmy, zdjęcia, instalki i tutoriale. Wszystko odpala bez zająknięcia.

  Zalety
  • funkcjonalność
  • szybkość
  • wygląd
 5. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Oprogramowanie urządzenia jest bardzo kiepskiej jakości. Uruchomienie wszystkich funkcji wymagało resetu dwukrotnie a i tak stabilność urządzenia jest bardzo niska

  Wady
  • bezawaryjność
  • funkcjonalność
  • szybkość