ZyXEL NAS326 (NAS326EU0101F)

3,7
SPRAWDŹ FERIE OKAZJI I RATY!

pojemność
szybkość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie ZyXEL NAS326 (NAS326EU0101F) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Marek

Działa poprawnie i od razu po podłączeniu jest gotowy do pracy (po włożeniu dysku oczywiście). Jak na tak niską cenę za NAS jest tutaj sporo możliwości. Nie mam porównania do np. droższych urządzeń Synology ale ten sprzęt dla domowych zastosowań a także dla małej firmy jest wystarczający. Transfer przy kopiowaniu danych dochodzi do 50MBps (ok. 400Mbps) ale tutaj może mieć znaczenie zastosowany dysk HDD (WD 2TB IntelliPower 64MB RED). Telewizor obsługuje DLNA z dysku bezproblemowo.

2. Andrzej Gł

Jest to urządzenie służące jako dosyć wolny i przeciętny napęd sieciowy , z możliwością lustrzanej kopi . Oprogramowanie jest podstawowe i skromne lecz wystarczające do podstawowych zadań. Koniec opisu - tylko do tego da się go używać .
    Producent i subiekci okłamują kupujących że ma funkcje dostępu prze interwent - NIE MA TAKIE FUNCJONOLNOŚCI - NIE DZIAŁA W ŻADEN ZNANY MI SPOSU I NIE DA SIE JEJ URUCHOMIĆ . Ja oddam za niewielkie pieniądze gdyż właśnie po to kupiłem i zostałem oszukany.

3. maja

Początkowo po wykonaj konfiguracji pierwszego dnia aż dwa razy się "zawiesił".
    Ale po wykonanej aktualizacji oprogramowania na najnowsze od kilku dni działa bez zarzutu, żadnych problemów z dostępem do NAS'a zarówno lokalnie jak i zdalnie.

Sprzęt za te pieniądze to prawdziwa okazja. Trzymam na nim filmy, zdjęcia, instalki i tutoriale. Wszystko odpala bez zająknięcia.

Zalety
    • szybkość

Oprogramowanie urządzenia jest bardzo kiepskiej jakości. Uruchomienie wszystkich funkcji wymagało resetu dwukrotnie a i tak stabilność urządzenia jest bardzo niska

Wady
    • bezawaryjność
    • szybkość