Kocham Cię Babciu, najbardziej jak potrafię, kubek

Opis i dane produktu Kocham Cię Babciu, najbardziej jak potrafię, kubek.
Duży, bardzo oryginalny, pięknie się prezentujący na stole czy biurku kubek ceramiczny z napisem "Kocham Cię Babciu, najbardziej jak potrafię" w pastelowej kolorystyce w serduszka.

Kubek opakowany w eleganckie papierowe pudełko przyozdobione naszym sowim logiem idealnie nadaje się na prezent dla Babci z okazji jej święta (dnia babci, imienin, urodzin), dzięki pięknym słowom zostanie na długo w pamięci obdarowanej, każda degustacja kawy czy herbaty będzie przypominała o Tobie i wywoływała uśmiech na jej twarzy.

Kubek jest najwyższej jakości, może być zmywany w zmywarkach lub ręcznie, bardzo dobrze trzyma się w ręce, jest wygodny i pojemny, dzięki czemu kawa czy herbata będzie w nim smakowała wyśmienicie.

Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach:
- 450ml
- 330ml
Standardowo jest wysyłany kubek o pojemności 330ml, jeśli ma być o większym wymiarze prosimy o taką informację.

OFERTA OBEJMUJE: kubek z czarnym, pudełko tekturowe z sowim logiem
WYMIAR: 450ml (wys.: 11,7cm, średnica: 8,5cm), 330ml (wys.: 9,5cm, średnica: 8cm)
MATERIAŁ kubek ceramiczny z uchwytem (uchem)

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • polski design, dla domu, sklep , dodatki kuchnia, kubki z Polskimi napisami, personalizacja, kubki duże, Duży, bardzo, oryginalny, pięknie, prezentujący, stole, biurku, Kubek, ceramiczny, napisem, kolorystyce, czarno białej, pojemności 450, babcia, dla babci, dzień babci
Zgłoś nadużycie

Kocham Cię Babciu, najbardziej jak potrafię, kubek - Opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
wygoda
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.