Samsung Galaxy S7 SM-G930F 32GB Czarny

Smartfon z ekranem 5,1 cala. Aparat 12 Mpix, pamięć 4 GB RAM, Dual SIM: Nie
4,6 5 0 491 opinii / 12 pytań
1290,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka i zwrot !
Wersja kolorystyczna
  • Biały
  • Czarny
  • Różowy
  • Srebrny
  • Złoty

1. Aleksandrii043

Samsung S7 jest świetny w każdej cali. Świetny ma aparat przedni jak i tylni, robi niesamowite i bardzo wyraźne zdjęcia. Polecam każdemu ten telefon, będzie mi służył na długie lata. Nie mam zamiaru zmieniać na inny, jest dla mnie idealny. Szybko się ładuje, bateria jest wytrzymała na długie godziny. Pracuje bez zarzutów, system jest bardzo szybki a pamięć jest doskonała, jak na osobę, która robi dużo zdjęć i uwielbia słuchać muzyki. Cena jest odpowiednia jak na ten model telefonu. Telefon super wygląda, jest lekki, ale w obawie przed tym że może się zarysować lub coś podobnego lepiej kupić etui do tego modelu. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego telefonu.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  2. Milena

Samsung Galaxy S7 to zdecydowanie mój smartfonowy faworyt!!! Jest zgrabny, lekki, wygodny w użytkowaniu, a co najważniejsze dla mnie - posiada jasną przysłonę obiektywu, dzięki czemu robi naprawdę dobre zdjęcia w niezłej jak na smartfon jakości. Aparat sprawdza się również w złych warunkach oświetleniowych, np. na koncertach, dzięki manualnemu ustawianiu czasu oraz wartości ISO można tworzyć ciekawe obrazy bez prześwietleń. Jako fotografa, zaskoczyła mnie i usatysfakcjonowała mnie możliwość zapisywania zdjęć w RAW'ach, a dokładniej z rozszerzeniem DNG, dzięki temu można osiągać jeszcze lepsze rezultaty na fotografiach w postprodukcji. Telefon mam od prawie roku i nigdy mi się jeszcze nie zawiesił, mimo ciągłego użytkowania. Co ciekawe - bateria wystarcza mi nieraz na bardzo długo (2, 3 dni a to jak na smartfon z tyloma aplikacjami naprawdę długo), a sam czas ładowania baterii jest krótki (ok. 40min przy ładowarce z funkcją szybkiego ładowania). Kolejną zaletą jest dobra głośność telefonu, bo z poprzednimi telefonami często miewałam problemy z rozmowami w trakcie jazdy w zaludnionych tramwajach i autobusach. Tak naprawdę, nie mam się do czego przyczepić i mogłabym po kolei opisywać kolejne funkcje telefonu, a nie jestem w stanie wymienić ich z pamięci. Dla mnie najważniejsze, aby telefon miał dobrą głośność, dobrą jakość podczas słuchania muzyki, mega jasny obiektyw i szybki autofokus do zdjęć oraz manualne ustawienia ekspozycji, niezbędne aplikacje na START, nie zacinał się, by nie rozładowywał się co chwilę i miał domyślne menu - a ten model to wszystko ma i nie zamieniłabym go na żaden inny. Długo zabierałam się do zakupu a teraz jeszcze dłużej nie będę chciała się go pozbywać, chyba że na wyższy model w przyszłości :D

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • stabilność
    Wady
    • rysująca się osłona pulsometru
    • rysujący się czytnik linii papilarnych
  3. Adi

Witam, mój egzemplarz zakupiony w MediaMarkt zepsuł się po 3 miesiącach sporadycznego użytkowania. Wymieniona płyta główna, przy okazji serwis z Piasecznie uszkodził telefon. Rysa z przodu i wydrapana farba z tyłu pod szkłem, Samo szkło jako tył telefonu jest niesamowicie kiepskim pomysłem. Zawsze brudne. Tutaj przynajmniej lepiej leży w dłoni niż płaski Galaxy S6, który miałem wcześniej i fabrycznie strasznie latał przycisk Home pod ekranem. Podsumowując Samsung ma dobre pomysły ale wykonanie już pozostawia wiele do życzenia, telefony tej marki często są wadliwe fabrycznie. To jest przynajmniej dziwne jeśli mówimy o flagowcach za 3000 zł. Ja kolejnego Samsunga nie kupię, Na obrazku i recenzji na youtubie wyglądają super a przy bliższym poznaniu bardzo tracą...

4. Rafi

Telefon użytkuje dopiero kilka dni, ale jak na razie wszystko działa płynnie i szybko. Obraz na ekranie Super Amoled żyleta. Wszystkie potrzebne pliki i aplikacje ze starego samsunga przeniosłem przez kabel w parę minut. Telefon dobrze wykonany ze szkła i aluminium ale szybko się palcuje szczególnie wersja czarna. Czytnik lini papilarnych działa szybko i jest precyzyjny. Robi rewelacyjne zdjęcia i nagrywa filmy w bardzo dobrej jakości. GPS precyzyjnie ustala lokalizacje i szybko łapie satelity.

5. Rafał

6. Karol

Po 5 tygodniach korzystania jestem mocno rozczarowany tym telefonem. Liczyłem na to, że będzie wyraźnie lepszy od Nexusa 5, którego miałem wcześniej. Niestety telefon znacznie gorzej leży w dłoni, jest wyraźnie cięższy i łatwo go upuścić. Bateria ledwo starcza na cały dzień, podczas gdy w Nexusie ten problem pojawił się dopiero po 2 latach. Co prawda działa nieco szybciej, ale różnica jest bardzo niewielka. Oprogramowanie Samsunga też jest znacznie gorsze od czystego Androida, mnóstwo niepotrzbnych funkcji warto sobie wyłączyć, niestety aktualizacje systemu pojawiają się z dużym opóźnieniem.

7. JANINA

Telefon spełnia moje oczekiwania i wciąż poznaję nowe funkcje.
    Nie dla wszystkich oczywiste są opcje w telefonie.
    Ja musiałam czytać w internecie i zasięgnąć rady najbliższych.
    W pierwszej kolejności należy w Ustawieniach należy zablokować Funkcje zjadania pieniędzy przez internet, jeżeli jest limitowany.
    Internet działa gdy włączone jest Wi-FI.
    Zablokować Dane komórkowe
    Zablokować Dane w tle.
    Całą Instrukcję do Samsung Galaxy S7 w języku polskim można ściągnąć w PDF.

Zalety
    • crapware
    • czas pracy na baterii
    • ładnie zdjecia
    • nakładka systemowa
    • normy wodoszczelności
    • stabilność
    • szybkość działania
    Wady
    • brak wbudowanego radia fm
  8. Lubie hrubie i chelm

Telefon o dobrej jakości. Poprzednio przez ponad 3 lata używałem niezawodnego Note 3. S7 nie daje takiego efektu wow jak note 3. Oczywiście jest wydajniejszy, ale odczucie jak przy kupnie note 3 jest umiarkowane. Lepiej leży w dłoni. Telefon używam zawsze w pokrowcu więc się nie wypowiem na temat atrakcyjności wizualnej. Używam supcase którego polecam! Smartfon kupiłem w sieci media Expert w promocji w cenie 2297 i uważam że w takiej cenie opłaca się kupić telefon. Telefon robi dobre zdjęcia. Posiada jasną przysłonę. POLECAM

9. bizonn

Użytkuję ten model od czerwca zeszłego roku. Mam problem z bluetooth! Aparat trzykrotnie był w serwisie i dalej występują problemy! Usterka polega na tym, że aparat łączy się z samochodem, mogę słuchać muzyki, ale jest problem z rozmowami telefonicznymi (mogę je odebrać i wykonać połączenie za pośrednictwem auta, ale nic nie słychać i mnie też) - testowane w kilku samochodach: Opel Insignia, Peugeot Boxer, Citroën Jumpy oraz VW Crafter. Pierwsza wizyta w serwisie - wgranie nowego oprogramowania (na poczekaniu - ok. 50 minut). Przyniosła efekt na dwa / trzy razy korzystania auta z telefonem. Druga wizyta: telefon zostawiony w serwisie na ok. 14 dni (bez aparatu zastępczego!). Ponownie aparat działa w aucie kilkakrotnie, następnie usterka pojawia się i po połączeniu nic nie słychać. Kolejna wizyta w serwisie! Naprawa trwa ok. 30 dni, również bez aparatu zastępczego. Usterka znowu się pojawiła. Ponadto w aparacie raz sam włącza się bluetooth i łączy się z autem, raz nie oraz traci sygnał GPS. Po połączeniu z autem loteria - raz działa raz nie. Zrezygnowałem już z próby naprawienia, bo nie chcę zostać znowu miesiąc bez telefonu. Rozmawiam przez słuchawki jak z telefonami z marketu, a nie słuchawki za ok. 2500 pln! Nie polecam!!! Ostatni mój model Samsunga jaki kiedykolwiek kupiłem!!!

10. Tomek Muchomorski

samsung,wstyd od 10 lat daje tandetne paskudne staromodne ohydne przyciski pod ekranem home , cofnij itp.
    żenada wciskany klawisz tandeta co wyrabia się po miesiącu odstaje rusza się, dziś tylko nowoczesne ekranowe ikonki home itp. a nie tandeta wciskany przycisk dawać totalne paskudztwo, wduszany klawisz wstyd samsung, do tego najgorsza obsługa klienta kpina z klienta pseudo salony firmowe,brand store udające sklepy prowadzone przez prywatnych handlarzy oklejone logiem samsunga, na infolinii nawet mówili że to prywatne sklepy , brak kontaktu z samsung Polska , pochowali się cwaniaki żadnego numeru telefonu do siedziby w Warszawie wstyd tak traktuje się polaka klienta jak śmiecia jak odpad, działa tylko nędzna infolinia gdzie nic nie wiedzą, cwaniak rzecznik prasowy samsunga nie odpisuje na maile unika kontaktu oto samsung polska najgorsze dno dla klienta paru cwaniaków gnije na posadkach i ma gdzieś klienta frajera darmo nie chcę tych telefonów omijać z daleka

Wady
    • cena idiotycznie wysoka