Samsung Galaxy S7 SM-G930F 32GB Czarny

Smartfon z ekranem 5,1 cala. Aparat 12 Mpix, pamięć 4 GB RAM, Dual SIM: Nie
4,6 5 0 491 opinii / 12 pytań
1290,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka i zwrot !
Wersja kolorystyczna
  • Biały
  • Czarny
  • Różowy
  • Srebrny
  • Złoty

1. Noe

Nie jestem za przywiązywaniem się do konkretnej marki, wybieram po prostu to co najbardziej mi odpowiada lub co...mogę, co jest dostępne, itp a najlepiej (wydaje mi się) będzie mi służyło. Wcześniej miałem, LG G3 i byłem bardzo zadowolony ze współpracy z tym telefonem ale zaczął się sypać...czasami brakowało też już trochę szybkości ale było jeeesszcze w miarę ok, nie mniej jednak potrzebowałem na gwałt niezawodnej słuchawki, LG G6 kusił ale cena z polskiej dystrybucji to jakaś paranoja była więc co? No Galaxy S7, S6 jest ok, żona sobie chwali to mi S7 też podpasuje. Przyznam, ciężko trochę było na początku po przesiadce z LG i jego nakładki na androida, ale po kilkunastu dniach...nie jest tak źle, idzie się przyzwyczaić, Galaxy daje radę, nie wiem, może trzeba było kupić LG G6 z jakiś tańszych źródeł niż polska dystrybucja za poniżej 2tys. ale w sumie nie jest tak źle! Czas pracy na baterii jest do dwóch dni (synchro. maila, facebook paręnaście minut, smsy, trochę gadanka, godzinka nawigacji, no w sumie sporo tego a on ma ciągle prąd w baterii, ale mam ustawione parametry ekranu na FHD, zapewne na QHD było by krócej (znam to z LGka) Suma sumarum, fajny telefon, poręczny, wodoodporny (nie testowałem ale miło mieć świadomość że jak by deszcz czy co to ... bez stresu) nawet ładny i najważniejsze: nie zawodny i nie rzuca się w oczy. Porządny i solidny wół roboczy. Nie wiem jak wydajność w grach, nie gram w nic (no może w węża troszkę) ale radzi sobie z nawigacją, uruchomionym aparatem, w tle parę aplikacji do komunikacji internetowej otwartych a on...nic, nawet zadyszki nie widać. Szacun, porządny sprzęt, do Touch wiza czy jak to tam sie nazywa od samsunga idzie się przyzwyczaić. Bynajmniej, polecam!!!

2. xman1234

Zanim kupiłem Samsung Galaxy S7 32GB zadałem sobie pytanie "jakiego urządzenia oczekuje?". Wcześniej używałem smartfonów Galaxy i doskonale znałem ich zalety i słabe strony.
    Przede wszystkim oczekiwałem urządzenia niezawodnego, gotowego to sprawnego działania w każdych warunkach i w każdym momencie.
    Nie zawiodłem się w tej kwestii i uważam, że inżynierom Samsunga udało się w końcu poprawić to z czego nie byli zadowoleni klienci.
    W efekcie otrzymałem bardzo wydajne urządzenie z rewelacyjnym ekranem, doskonałym aparatem, bardziej pojemną od poprzedniego modelu baterią, slotem na kartę microSD.
    Ekran jak to u Samsunga robię wrażenie. Szczególnie w trudnych warunkach, przy pełnym słońcu jest zawsze czytelny i bije całą konkurencję.
    Na pochwałę zasługuje również odporność na zarysowania dzięki Gorilla Glass. Galaxy S7 to smartfon wybitnie fotograficzny. Jakość zdjęć, szczególnie w słabym oświetleniu robi wrażenie
    biorąc pod uwagę tak małą matrycę. Przy dobrym świetle jakość zdjęć jest znakomita i co ważne aparat działa błyskawicznie. Zarówno uruchamianie jak i łapanie ostrości.
    To wszystko powoduje, że w kieszeni mam bardzo użyteczny i nowoczesny aparat, który z całą pewnością może zastąpić mniej zaawansowane kompakty. Podobnie jest z jakością filmów.
    Świetnie spisuje się optyczna stabilizacja, autofocus nadąża nawet przy szybkiej akcji a jakość obrazu, szczegółowość jest na bardzo wysokim poziomie. Jest jeszcze coś co wyróżnia aparat w S7
    czyli świetne oprogramowanie i tryb zaawansowany, który przydaje się wszystkim użytkownikom z zacięciem do fotografowania. Bardzo jasny obiektyw i większy rozmiar pikseli w matrycy przyczyniły się na lepszą jakość zdjęć robionych słabym oświetleniu czyli praktycznie zawsze w pomieszczeniach. Od kiedy mam Galaxy S7 to większość codziennych zdjęć wykonuje flagowcem
    Samsunga a lustrzankę zabieram tylko kiedy potrzebuje najwyższej jakości zdjęć lub innych ogniskowych.
    Aparat w S7 i ekran to nie jedyne mocne punkty tego telefonu. Galaxy S7 posiada wszystkie najnowsze rozwiązania jeśli chodzi o łączność. Szybki modem LTE, NFC i energooszczędny moduł BT, który doskonale sprawdza się w codziennej łączności z inteligentnymi zegarkami.
    Jeśli chodzi o wydajność i ogólną szybkość działania to również widać poprawę w porównaniu z poprzednikiem. Wszystko chodzi płynnie i szybko a potężna konfiguracja nie zawiodła mnie w żadnej aplikacji ani grze. Oczywiście przy dużym obciążeniu bateria znacznie szybciej domaga się ładowania, ale od czego jest funkcja szybkiego ładowania oraz ładowanie indukcyjnego.
    Szczególnie ten drugi rodzaj ładowanie bardzo przypadł mi do gustu a ładowarka indykcyjna jest stałym elementem mojego biurka. W ten sposób telefon jest ciągle ładowany i choć najnowsze modele Galaxy posiadają tryb bardzo małego zużycia, to w praktyce nigdy nie musiałem z niego korzystać.
    Pomijając wszelkie benchmarki, wykresy i mało mówiące przeciętnemu użytkownikowi liczby to mogę śmiało polecić S7. Samsung stworzył telefon kompletny nie zapominając o wyglądzie, dobrych materiałach a mocna konfiguracja oraz doskonały aparat i ekran sprawiają, że jego użytkowanie to czysta przyjemność.

3. mariusz.cygan

Telefon świetny. Moja żona ma s5 i mam do czego przyrównać. S5 nadal świetnie działa, ale tu widać innowacje - 8 rdzeni daje o sobie znać. Telefon działa cały czas szybko. Aparat rewelacyjny (robie zdjęcia 2,5 latkowi w plenerze jak nie zabiorę rx100). Odchudzony touchwiz działa naprawdę lepiej - już nie zamula po jakimś czasie. Z fajnych smaczków - włączanie aparatu przez dwukrotne naciśnięcia przycisku home, możliwość przypisania dzwonka sms do konkretnej osoby, podgląd WSZYSTKICH zdjęć z mms w danej kowersacji (ileż to razy przwijałem tone sms/mms aby odszukać jakieś zdjęcie z numerem telefonu). Ogólnie polecam.

Polecam, bardzo szybki telefon ze świetnym wyświetlaczem i aparatem. Dodatkowo z zalet: ma bardzo dobrego GPSa, jest gotowy do działania ~3 sekundy po włączeniu nawigacji, a moje poprzednie telefony miały z tym problem. Preinstalowane aplikację są dość przydatne, m.in, pakiet Microsoft Office (*****, Excel, PowerPoint, OneNote), a niechciane aplikację można wyłączyć. Szklana obudowa ma jednak i zalety i wady, ładnie wygląda, nic nie skrzypi ani się nie wygina, ale bardzo mocno przyciąga odciski palców, szczególnie z tyłu, nawet po kilku minutach użytkowania tylna obudowa może być cała w odciskach. Również powstają na niej mikrorysy, nie są one widoczne przy normalnym użytkowaniu, ale jak ktoś się postara to je zobaczy. Co do baterii - źle nie jest, ale mogłoby być lepiej, przy niskim poziomie użytkowania telefonu jest w stanie wytrzymać 2, 3 dni, granie w bardzo wymagające gry rozładuje telefon nawet w kilka godzin. Przy typowym użytkowaniu telefonu baterii wystarcza na 1 - 1.5 dnia

5. AndrzejO

Bardzo dobry. Zwykły, nie Edge. Po 2 miesiącach użytkowania trudno mi znaleźć jakieś istotne wady. Jedna z nich, drobiazg, jest brak możliwości wyłączenia funkcji odblokowania klawisza "Home". Telefon noszę w kieszeni i czasem włączały mi się samoistnie różne aplikacje czy np. latarka. Włączyłem zabezpieczenie na odcisk palca i jest OK, ale wolałem brak zabezpieczenia. Dokupiłem plecki, bo trochę był śliski. Świetny aparat, w dobrych warunkach nie ustępujący dobrym kompaktom, nawet takim z matrycą 1". Trochę mniejszy kąt, większe szumy przy słabym oświetleniu, trochę zbyt podkręcone kolory, ale i tak jest bardzo dobrze. To w końcu tylko smartfon. Nie zawiesza się. Szybkie ładowanie, bateria starcza na 1-2 dni. Aplikacje szybko się otwierają i działają. Dotychczas używałem Samsung S4. Niebo a ziemia w porównaniu z S7. Ale kupując uważajcie na wersje amerykańskie. Różnią się procesorem i, niestety, odbiorem. Kupiłem nieopatrznie wersje amerykańską SM-930V (sieć Verizon). Europejskie mają SM-930F. I zaczęły się kłopoty. Teoretycznie częstotliwości te same, włącznie z LTE, ale odbiór nie ten sam. W niektórych miejscach, tam gdzie europejski odbiera bez problemów, tamten odmawiał. Sprzedałem z dużą stratą w punkcie obsługi GSM i kupiłem wersję europejską, z której jestem bardzo zadowolony.

6. Kris

Zakupiłem telefon w cenie 1599 zł kilka miesięcy temu.
    Muszę przyznać, że mimo premiery ponad 2 lata temu telefon wciąż należy do stosunkowo wysokiej półki pod wieloma względami. Może nie jest tak futurystyczny jak najnowsze urządzenia, ale wciąż prezentuje się bardzo elegancko.
    Telefon ma niemal idealną wielkość (wydaje mi się, że 4,7 cala iPhone'a jest najbliższe ideałowi). Ekran - jak to Amoled - powala jakością i kolorami.
    Jego parametry wciąż umożliwiają bardzo płynną pracę. Po aktualizacji do Androida 8.0 wciąż świetnie sobie radzi.
    Kupiłem ten telefon również przez wzgląd na aparat. Nie zawiodłem się! Robi bardzo dobre zdjęcia, a w ciemności przyzwoicie sobie radzi dzięki stosunkowo jasnemu obiektywowi. Wciąż dużo lepiej od wielu nowych telefonów. Filmy kręci świetne. Polecam tryb 1080p 60 fps. W słabszym oświetleniu oczywiście przydarzają się małe problemy z ostrością, ale to jednak telefon, a nie kamera.
    Jedno ładowanie na dzień to norma. Jak mniej używam starcza na 2 dni, ale to nieczęsto się zdarza.
    W tej półce cenowej to wciąż jeden z lepszych wyborów. Co prawda są Xiaomi, ale żaden nie zapewni takiej kamery. Jedynym minusem jest wiek i brak dalszego aktualizowania oprogramowania.

7. M...a

Największą zaletą smartfona jest jego aparat. Zdjęcia wychodzą rewelacyjne, tryb automatyczny daje radę, nie mówiąc już o profesjonalnym. Fotografie dobrej jakości, ostre, bez szumu. Możliwość nagrywania filmów w 4K i slow motion, też jest dużym plusem.
    Bateria, jak na smartfona trzyma dobrze, pomimo intensywnego użytkowania wytrzymuje spokojnie ponad dobę. Mimo wielu zainstalowanych aplikacji, telefon nie zawiesza się.
    Według mnie wadą jest obudowa, która ślizga się, kiedy nie mamy etui i chcemy podczas rozmowy podtrzymać telefon ramieniem. Zdecydowanie warto dokupić etui. Oprócz tego Samsung dobrze leży w dłoni, bez problemu można go obsłużyć jedną ręką.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • szybkość działania
    Wady
    • mało odporny na upadek i uderzenia
  8. Kusza

Mam go w wersji koloru złotego. Mam juz go ponad rok, nawet nie myślę nad zmianą telefonu jest wprost bajeczny, zawsze chcialam moec iPhone ale gdy juz go mam nawet o tym nie myślałam, działa szybko bez zacięć i majac ok. 4000 zdjęć na galerii i mnóstwo aplikacji dalej mam pamięć na kolejne zdjęcia, pliki, aplikacje i dokumenty. W kwestii designu tez nie grzeszy. Szklany tył jest bardzo ładny a przod mi sie wogóle nie rysuje. Spadł mi kilka razy bez etui jak i z - pezy jednym upadku złamała się kamerka i to tyle, chociaz i tak to troche dużo ale i tak jakość jest taka sama jak była. Co do jakości tez jest jak z bajki. Porównując zdjecia zrobione nim do modeli z tamyego roku to naprawde wielki WOW, tak jak moja ocena telefonu. Naprawde szczerze polecam bo teraz nie jest wcale taki drogi porownujac go do innych, nkeco gorszych telefonów. Kupiłam go i nke żałuję, podejrzewam że nastepny tez bedzie z tej firmy.

9. Joanna

Galaxy S7 to telefon, który posiadam już ponad rok. Przez cały okres użytkowania nie miałam z nim najmniejszego problemu! Bateria wytrzymuje tyle co nowa, niewielkie ścinki się zdarzają, ale nie wpływają one negatywnie na użytkowanie telefonu. Jakość zdjęć jest fenomenalna (nawet w słabym świetle). Do zalet można również zaliczyć szybki czytnik linii papilarnych i wytrzymałość! Nieraz zdarzyło mi się go upuścić i pomimo braku szkła hartowanego ekran nadal jest w stanie idealnym. Tył telefonu dosyć szybko się brudzi (odciski palców), ale można temu zaradzić kupując dedykowane do niego obudowy. Generalnie telefon jest warty polecenia!

Zalety
    • czas pracy na baterii
  10. Kam

Telefon na prawdę wydaje się fajny, sprawuje się świetnie, dość konkretna maszyna, ale... No niestety, jakość i trwałość za tą cenę jest po prostu żałosna. Przez wiele lat użytkowałem wiele telefonów z firmy LG i nigdy, ale to nigdy nie miałem takich problemów jak z samsungiem. W tamtych telefonach telefon spadał wielokrotnie i nie było mowy o jakimkolwiek pęknięciu. Tutaj telefon przy na prawdę niewielkim upadku potrafi się nieźle popękać, co chwilę probelmy z ekranem. Cała rodzina (2x zwykła wersja + 1x edge) ma problem z wyświetlaczem. W edgu jakaś plamka bez upadku, w zwykłej wersji delikatne pęknięcie pomimo braku jakiegokolwiek upadku, a na koniec mój telefon, który doświadczył wielu niewielkich upadków (w porównaniu z LG G3, telefon ten spadł nawet z drugiego piętra płasko i nic się nie stało!), a tutaj niewielki upadek na biurko spowodował pęknięcie. Każde kolejne zapisywało pamiątkę na wyświetlaczu ;). Za tą cenę ABSOLUTNIE nie polecam, pierwszy i ostatni taki odskok w Samsunga.

Zalety
    • ładnie zdjecia
    • mało odporny na upadek i uderzenia
    Wady
    • czas pracy na baterii
    • rysujący się czytnik linii papilarnych
    • stabilność