Wisiorek chainmaille czarny

29,00 z wysyłką od 39,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 5 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Wisiorek chainmaille czarny.
Piękny wisiorek wykonany pracochłonną techniką chainmaille z ogniwek w kolorze złotym oraz perełki szklanej.

Długość wisiorka - 4cm,
Długość łańcuszka ok 46cm - możliwość bezpłatnego skrócenia lub przedłużenia.
Wykorzystane materiały: elementy metalowe, koralik szklany.

---
W sklepie są również dostępne kolczyki do kompletu.
Produkt zrobiony ręcznie według indywidualnego projektu.

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • wisiorek,chainmaille,chainmail,elegancki,krótki,delikatny,łańcuszek,naszyjnik,koralik,kobiecy,prezent,święta,romantyczny,unikatowy,ręcznie robiony,lume pracownia,handmade
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.