Plan Lotu (DVD)

4,0
Z wysyłką od 27,48 zł
dostępny

Plan Lotu (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Plan Lotu (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,0
obraz
obsada
Bardzo rzadko zdarza się, że film utrzymuje w napięciu aż do ostatniej sceny, a jednocześnie akcja jest nieprzewidywalna. Film „Plan lotu” to historia nieugiętej, zdesperowanej matki, która padła ofiarą oszustwa. Porwano jej najcenniejszy skarb, wmawiając przy tym, że nigdy nie istniał… Film doskonale prezentuje co matka zdolna jest zrobić dla swojego dziecka. Nieugięta, nietracąca nadziei, zapalczywie poszukuje zaginionej w zaprojektowanym przez siebie samolocie. Całe porwanie natomiast jest szyte grubymi nićmi. Nie zdradzając reszty szczegółów napiszę jeszcze tylko, że to film idealny na wieczorny seans z popcornem w zaciszu własnego domu!
Film pokazuje ile czasem dla ludzi znaczy inny człowiek. Film o kobiecie, która straciła męża w nieszczęśliwym wypadku, w samolocie ona zasypia a po przebudzeniu okazuje się że zniknęła jej córka z którą leciała. Wszyscy uważają ją za niezrównoważoną, bo po telefonie do szpitala okazuje się, że córka również zginęła. Jednak film kończy się dobrze, bo córka zostaje odnaleziona, a cała załoga i pasażerowie zaczynają podziwiać kobietę, która dla dziecka zrobiła wszystko co tylko mogła. Film trzyma w napięciu do ostatniego momentu. Jest wart obejrzenia.
Oglądałam ten film i byłam zachwycona. Moja euforia jednak minęła po pewnym czasie, bo film stał się po prostu nudny. Lubię filmy psychologiczne. Człowiek zastanawia się po czyjej stronie by stanął, gdyby był na miejscu aktorów. Bardzo ciekawy scenariusz i aż do samego końca nieprzewidywalny. Świetna gra aktorów. Mimo tych zalet, powiewa trochę nudą, bo ile można patrzeć na histerię matki, która nie może znaleźć dziecka na ograniczonej przestrzeni jaką jest samolot. Ogólnie polecam bo film godny obejrzenia.
Ocena: 3,5/5
Fajny film
Przez większość czasu nie mamy pewności czy główna bohaterka jest wariatką, ma problemy z psychiką i wyobrażała sobie tylko tą córkę. a może rzeczywiście mówi prawdę, dlatego film trzyma w napięciu. Niesamowita gra z widzem, ciekawie się ogląda. Napięcie utrzymuje się już do samego końca. Jeżeli widz przyjdzie do kina z nadzieją na obejrzenie naprawdę dobrego filmu akcji, nie zawiedzie się aż tak bardzo. Mimo scenariuszowych niedoskonałości "Plan Lotu" ogląda się nieźle. Duża w tym zasługa Jodie Foster, która nawet w średniej produkcji potrafi stworzyć wiarygodną i przekonywującą kreację. Na pochwałę zasługują takż zdjęcia oraz scenografia.
Zgrabny thriller z niedopracowaną fabułą. Wprawdzie wyjściowy pomysł scenariusza był całkiem zgrabny, jednak samo rozwiązanie intrygi zawodzi na całej linii. W wielu miejscach opowiedziana historia jest więc nielogiczna i niespójna i to niestety w tak rażący sposób, że wszelkie wątpliwości pojawiają się nie po seansie a jeszcze w jego trakcie. To zdecydowanie obniża jakość filmu. Jodie Foster po raz kolejny wybrała bardzo ryzykownie swoją rolę. Kylie to postać jednowymiarowa i nie zmieni tego nawet tak wybitna aktorka jak Foster. Z resztą twórcy nawet nie silą się na psychologizm postaci stawiając przede wszystkim na intrygę, która jak już wcześniej napisałem pozostawia wiele do życzenia.
Plan Lotu to film pełen napięcia, choć na początku nic tego nie wskazuje.Akcja toczy się w samolocie, gdzie nagle znika córeczka głównej bohaterki, na dodatek ona sama wiezie trumnę z ciałem męża.Film zaskakuje na każdym miejscu i choć przewidujemy i domyślamy się jaki będzie koniec, to mimo wszystko czekamy z niecierpliwością.Zaskoczeniom i zwrotom akcji nie ma końca, to dobry thriller trzymający przed ekranem.Polecam szczerze, nie tylko za wspaniałą rolę J.Foster, ale za całokształt.
Film w reżyserii Roberta Schwentke'a. Film w duchu Hitchcocka, bardzo przypominający stylem jego dzieła. Mamy tutaj dramat kobiety po stracie męża, oczywiście tylko delikatnie nakreślony, tajemnicę oraz jej w końcu rozwiązanie co się stało z zaginioną córką. Rozwiązanie trochę rozczarowujące, trochę naciągane, ale i tak nienajgorsze. Mamy wspaniale dozowane napięcie, w zasadzie do samego końca oraz doskonale zagrane role, szczególnie niesamowitą jak zwykle Jodie Foster. Polecam!
Świetna gra aktorska Jodie Foster, która wraca ze swoją córka (a wg wszystkich pasażerów teoretycznie nikt jej nie widzał bądź nie chciał widzieć) z Berlina do USA samolotem. Po krótkiej drzemce Jodie nie może znaleźć swojej córki, a że szybciej zaprojektowała ten typ samolotu, znała wszystkie tajemne przejścia oraz wszystkie połączenia elektryczne. Nietypowa gra w kotka i myszkę w wyższych partiach n.p.m. kończy się ... [dowiesz się oglądając film] Ogólnie polecam.
Kolejny thiller z serii bezkrwawych który bardzo dobrze buduję napięcie. Główna bohaterka jest przekonana, że jej córka zaginęła w samolocie. Problem w tym, że nikt z załogi ani pasażerów nie widział by podróżowała ona z dzieckiem. Czy to zły sen?CZy ktoś próbuję ją oszukać? pytań jest wiele ale odpowiedź nie jest taka oczywista. W pewnym momencie sama uwierzyłam, że owej dziewczynki nigdy nie było w tym samolocie. A jednak...