Joanna Naturia ODŻYWKA DO WłOSóW farbowanych, suchych, zniszczonych z miodem i cytryną 200ml

Odżywki do włosów o pojemności: 200ml
4,1

wydajność

Po wypróbowaniu wielu odżywek do moich suchych włosów, zdecydowanie mogę powiedzieć że lepszej od tej nie znalazłam. Idelana do włosów suchych i zniszczonych. Po jej użyciu włosy łatwiej sie rozczesuje, a po wyschnięciu są miłe w dotyku i nawilżone. Superrr!!! Polecam!!

2. Agata

Odżywka trochę mało wydajna, ale rekompensuje to niska cena. Ogólnie ok. Włosy się nie puszą. Dobra do metody OMO.

Zalety
    Wady
    • mała wydajność

Odżywka uratowała moje przesuszone włosy i sprawiła, że wyglądają naprawdę ładnie. Doskonale nawilża, regeneruje i odżywia włosy, nie obciążając ich przy tym. Poza tym świetnie się rozprowadza i szybko zmywa. Polecam wszystkim tę odżywkę.

Ta odżywka jest do farbowanych włosów i takich mocno zniszczonych tymi zabiegami fryzjerskimi. Powoduje ich odżywienie a także to, iż kolor nie zejdzie tak szybko. Włosy suche nabierają odpowiedniej wilgoci, a farbowane są odżywiane.

5. Aggi

Produkt jest wydajny, tani, ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy i na dodatek pięknie pachnie !

Zalety
    • ułatwia rozczesywanie
    • wygładza
  6. A.

Odzywka służy moim kręconym włosom jako zamiennik balsamu bez spłukiwania, tej samej serii, który został wycofany

7. toska200

Ładnie pachnąca odżywka, niestety nie daje jakiś spektakulatnych efektów. Cena adekwatna do jakości

Śliczny zapach, miękkie włosy, odżywione, czego chcieć więcej...

• ułatwia rozczesywanie
    • wygładza
    • zapach
  9. Dorota

miekkie nawilzone wlosy

Mam rozjaśnione włosy i w moim przypadku zupelnie sie nie sprawdziła... Włosy były sianowate i trudne do ułożenia - jednym słowem jedna wielka taki "szopa"... Strasznie rzadka... Zresztą za 3 złote nie można oczekiwać cudów... Zapach też taki sobie... Nie polecam !!!