Odżywki do włosów o pojemności: 200ml
4,1

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Joanna Naturia ODŻYWKA DO WłOSóW farbowanych, suchych, zniszczonych z miodem i cytryną 200ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Jest to świetna odżywka znakomicie pielęgnująca włosy zwykłe jak i te przetłuszczające się. Odżywka jest łatwa w użyciu, nie przetłuszcza włosów, szybko się wchłania i znakomicie pachnie. Nie skleja także włosów i sprawia, że pojawiają się na nich jaśniejsze refleksy (widoczne pod słońce). Kolejnym plusem jest bardzo niska cena za naprawdę znakomity produkt. Polecam !

Odżywka uratowała moje przesuszone włosy i sprawiła, że wyglądają naprawdę ładnie. Doskonale nawilża, regeneruje i odżywia włosy, nie obciążając ich przy tym. Poza tym świetnie się rozprowadza i szybko zmywa. Polecam wszystkim tę odżywkę.

Po wypróbowaniu wielu odżywek do moich suchych włosów, zdecydowanie mogę powiedzieć że lepszej od tej nie znalazłam. Idelana do włosów suchych i zniszczonych. Po jej użyciu włosy łatwiej sie rozczesuje, a po wyschnięciu są miłe w dotyku i nawilżone. Superrr!!! Polecam!!

Ogólnie mam problem z moimi włosami, są długie, kręcone, niesforne i suche, szczególnie na końcach. Zawsze miałam ciężko ze znalezieniem odpowiedniego specyfiku dla nich i w umiarkowanej cenie. A produkty JOANNY są zaskakujące i niesamowite! Ta odżywka jest bez spłukiwania, a to mi najbardziej pasuje, jest po prostu CUDOWNA! Po pierwsze jest w bardzo niskiej cenie, po drugie łatwo się ją rozprowadza i ułatwia ona rozczesywanie włosów, po trzecie przepięknie pachnie, po czwarte niesamowicie odżywia włosy. Moje stały się pięknie lśniące, poskręcane i wyglądają naprawdę zdrowo! Serdecznie polecam, warto zaryzykować!

Miłam okazję używać tej odżywki i mam o niej bardzo dobre zdanie. Odżywka jest wielozadaniowa i pomaga zwalczać kilka problemów. Doskonale utrzymuje kolor włosów farbowanych, odżywia włosy suche jak i te po farbowaniu. Pomaga zregenerować i wygładzić włosy zniszczone. Odżywka jest bardzo lekka, nie podrażnia. Nie obciąża włosów i świetnie się na nie nanosi. Jest to kosmetyk tani, efektywny i wydajny. Warto go wypróbować.

Joanna - Naturia - Naturalnie piękne włosy - Odżywka do włosów bez spłukiwania Miód i cytryna jest fajną odżywką bez spłukiwania, po bardzo niskiej cenie. Fajne jest to, że zawiera tylko składniki naturalne. Włosy stają się mocniejsze, piękniejsze i po 2 miesiącach systematycznego stosowania, zauważyłam, że końcówki włosów są zregenerowane i już tak nie sterczą.

7. toska200

Ładnie pachnąca odżywka, niestety nie daje jakiś spektakulatnych efektów. Cena adekwatna do jakości

8. Aggi

Produkt jest wydajny, tani, ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy i na dodatek pięknie pachnie !

Zalety
    • ułatwia rozczesywanie
    • wygładza

Śliczny zapach, miękkie włosy, odżywione, czego chcieć więcej...

Zalety
    • ułatwia rozczesywanie