Odżywki do włosów o pojemności: 200ml
4,1

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Joanna Naturia ODŻYWKA DO WłOSóW farbowanych, suchych, zniszczonych z miodem i cytryną 200ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Mam rozjaśnione włosy i w moim przypadku zupelnie sie nie sprawdziła... Włosy były sianowate i trudne do ułożenia - jednym słowem jedna wielka taki "szopa"... Strasznie rzadka... Zresztą za 3 złote nie można oczekiwać cudów... Zapach też taki sobie... Nie polecam !!!

Odżywka ta jest bardzo złej jakości. Plusem jest cena, jednak produkt fatalny. Konsystencja bardzo rzadka, ciężko rozprowadzić produkt na włosach i ciężko spłukać. Po jej stosowaniu bardzo szybko przetłuszczały mi się włosy. Musiałam nakładać jej dużo żeby rozczesywanie było łatwiejsze. Nie polecam tego produktu.

Jest to odżywka, która w ogóle nie spełnia swojego zadania. Bardzo nie lubię jej używać. Kupiła ją kiedyś moja siostra i jej się nie spodobała i mi dała. Również użyłam ją raz i więcej jej używać nie będę. Posiada ona ładny zapach, lecz to nie wszystko. Produkt posiada bardzo rzadką konsystencję, którą ciężko rozłożyć na włosy. Jeśli się da więcej odżywki na włosy to staja się one bardzo tłuste. Odżywka w ogóle nie poprawia wyglądu włosów, powoduje to, iż włosy wyglądają na tłuste. Nie polecam!!!

odżywka jak na odżywkę bez spłukiwania jest troszkę za ciężka dla moich cienkich kosmyków, może przy bujniejszej czuprynie spisała by się lepiej...bardzo niska cena i duże opakowanie, odżywka nie zregenerowała moich włosów, zużyję opakowanie jako odżywka spłukiwana ale więcej jej nie kupię

Nie jestem zwolenniczką odżywek bez spłukiwania, ale postanowiłam spróbować , i jestem mile zaskoczona.Odżywka nie obciąża zbytnio struktury włosa ( byle nie przesadzić z ilością ),ma bardzo miły zapach. Minus za to że nie ułatwia rozczesywania, ale w znaczący sposób eliminuje puszenie się włosów. Polecam.

Odżywka spełniła moje oczekiwania, Włosy są błyszczące, miękkie, łatwo się rozczesują, polecam

Ta odżywka jest do farbowanych włosów i takich mocno zniszczonych tymi zabiegami fryzjerskimi. Powoduje ich odżywienie a także to, iż kolor nie zejdzie tak szybko. Włosy suche nabierają odpowiedniej wilgoci, a farbowane są odżywiane.

Odżywka (podobnie jak szampon z tej serii) ma cudowny miodowo – cytrynowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Nie wymaga spłukiwania wiec jest łatwa i szybka w użyciu. Nie przetłuszcza i nie obciąża włosów. Cena nie jest wysoka. To tyle, jeśli chodzi o plusy. Do minusów zaliczam bardzo rzadką, wodnistą konsystencję (odżywka przecieka przez palce i spływa z włosów), która powoduje kiepską wydajność. Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów i trochę je zmiękcza, ale niestety bardzo słabo nawilża. Mimo wszystko tych wszystkich wad mam ją zawsze w domu i używam jej wtedy, gdy nie mam czasu na bardziej czasochłonne produkty. Polecam ten produkt osobom o normalnych niezbyt wymagających włosach.

9. Agata

Odżywka trochę mało wydajna, ale rekompensuje to niska cena. Ogólnie ok. Włosy się nie puszą. Dobra do metody OMO.

Zalety
    Wady
    • mała wydajność
  10. Natalia

Stosowałam ten produkt przez kilka lat do moich włosów.. Powodował piękne podreślenie skrętu loków, ale po pewnym czasie wyszedł na jaw duży minus. Okazało się że po pewnym czasie moje włosy stały się tak suche że kilka lat zajęło poprawienie ich kondycji. Produkt dobry, ale do stosowania z umiarem