Einhell TH-CD 12-2 Li 4513660

Zasilanie: Akumulatorowe, Napięcie: 12 V, Typ: Bezudarowe
3,9

łatwość używania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Einhell TH-CD 12-2 Li 4513660 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Anonimowy

bardzo dobrze wykonana wkrętarka, w sam raz do domowego zastosowania.

2. jacek

jest lekka i przystępna w moich planach montażowych oraz posiada zapasowy akumulator co umożliwia płynność pracy.

Po około 2 latach zepsuł się akumulator, mimo że wkrętarki używałem średnio raz na kwartał. Dzwoniłem do serwisu - okazało się, że cena nowego to około 60% całego zestawu więc zniechęciło mnie to do zakupu.

Wady
    • wytrzymałość

ODRADZAM TE WKRĘTARKI EINHELA ,MÓJ BŁĄD ZE CHCIAŁEM ZAOSZCZĘDZIĆ I ŻAŁOWAŁEM DOŁOŻYĆ DO MAKITY
    RAZ ZE MAJA JEDEN AKU
    TO JESZCZE SZYBKO SIĘ ROZŁADOWUJĄ PODCZAS PRACY ,
    MOJA OPINIA - TO CHINOL W ŁADNYM OPAKOWANIU , OMIJAĆ SZEROKI ŁUKIEM
    ZA 480 ZŁ MOŻNA MIEĆ JUŻ MAKITĘ Z PROMOCJI Z DWOMA AKU ,
    MAKITĄ MOŻNA KRĘCIĆ CAŁY DZIEŃ BEZ ŁADOWANIA , MAKITĘ UŻYWAM W PRACY INNYCH NAWET NIE PRÓBUJĄ KUPOWAĆ
    TERAZ WIEM DLACZEGO ,MYŚLAŁEM ZE TE INNYCH FIRM NIE SA DUŻO GORSZE , WYSZŁO JAK ZWYKLE ZE MUSZE KUPIĆ 2RAZY

Zalety
    • łatwość używania
    • wytrzymałość

idealna dla majsterkowiczów, wygodna, szybko demontowany uchwyt wiertarski to zdecydowana zaleta oraz szybko lądująca ładowarka.

6. Piotr

Na razie wszystko ok, wiercilem ok 3godz-w tworzywie sztucznym i nie rozladowala się, jak sie zachowa w betonie zobaczymy

Zalety
    • lekka wkrętarka
    Wady
    • brak wskaźnika rozładowania akumulatora
  7. Dejw

Zapĺaciłem za swoją sztuke 150 na promocji, nie wiem czy dostałbym coś lepszego, tak czy inaczej.
    Wkrętarka na pewno ma słaby akumulator,rozłożenie i złożenie dużej szafy, dwóch kredensów + około 14 nawierceń w mdf, wymęczyło sprzęt do 0.
    Jeśli ktoś chciałby wiercić w zwykłym drewnie-może być ciężko, elektronarzędzie dobre dla zaradnej Pani domu do trzymania pod zlewozmywakiem, na pewno nie do pracy
    na pare godzin.

8. Michał

Podczas trybu "wiercenia" na pierwszym biegu załącza się sprzęgło przy niewielkim oporze.

Zalety
    • łatwość używania
  9. Kazimierz

Lekka i bardzo przydatna w domowych remontach

10. mARIANO

• lekka wkrętarka