Resibo Krem Odżywczy 50ml

Rodzaj skóry: Mieszana, Sucha, Tłusta, Trądzikowa, Wrażliwa , Działanie: Nawilżające, Odżywcze, Przeciwzmarszczkowe / Wygładzające, Regenerujące , Składniki aktywne: Algi, Kwas hialuronowy, Masło shea, Olej migdałowy, Witaminy

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Resibo Krem Odżywczy 50ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. her-ring

Używam od tygodnia ale już pozbyłam się suchych skórek w strefie T, czyli jak na razie sukces :) Mam cerę mieszaną. W strefie T wiecznie przetłuszczoną + bardzo często wysuszoną. Krem nie nasila przetłuszczania a suchość zlikwidował. Zapach mi odpowiada, konsystencja super, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Jak na razie jestem bardzo zadowolona.
    Opakowanie zaliczyłam do wad, mimo że jest naprawdę fajne. Powód? Krem jest w wygodnym opakowaniu ale dodatkowo umieszczony w kartonowej tubie- fajna, ale zbędna. Wolałabym bez tuby, za to chociaż kilka złotych taniej, bo jest jednak dość drogi.

Zalety
    • konsystencja
    • zapach

Rewelacyjny,ale drogi

4. gosiam

naturalny

5. Iga

Krem wydajny, dobrze się wchłania, idealny pod makijaż, minusem jest zapach

6. Nataletka

Krem stosuję od kilku tygodni, więc moja ocena będzie wystawiona za ten czas.
    Zacznę od tego, że jest to krem wart uwagi, stosuję go na noc razem z serum wygładzającym i jako duet sprawiają, że rano skóra jest miękka, nawilżona (co na mojej skórze utrzymuje się przez dłuższy czas), cera wygląda zdrowo, taka chyba właśnie odżywiona po prostu.
    Mam cerę mieszaną, więc nie stosuję go na dzień, choć warto zaznaczyć, że nie jest specjalnie tłusty, bardzo łatwo się go rozprowadza, śliska się po skórze, co sprawia, że jest bardzo wydajny. Zapach pewnie znajdzie przeciwników, ponieważ jest dosyć wyczuwalny, ale mnie on przypadł do gustu, kojarzy mi się z wakacjami na wsi, czas gdy zapadał wieczór i dało się czuć podobny zapach w powietrzu.
    Opakowanie wygodne z pompką, dzięki czemu nie trzeba maczać palców w kremie, ale jest jeden mały feler, przynajmniej w moim opakowaniu- coś jakby przestrzenie z powietrzem pomiędzy partiami z kremem i czasem naciskając pompkę, krem wystrzeliwuje kremu raz więcej, raz mniej co mnie denerwuje. W ogóle można oglądać stan zużycia z boku opakowanie, gdzie nie ma naklejki, więc wiadomo, kiedy będzie trzeba się nastawić na kolejny zakup i uniknąć przykrej niespodzianki.

7. Natalia

Świetna konsystencja i przyjemny zapach :)

8. Kasia

Super produkty! Chyba po raz pierwszy w zyciu po kosmetyku widze taka roznice-twarz mam mega wygladzona!

9. kundera

super produkt, niesamowita poprawa