Hasbro Zgadnij Kto To? Extra B2226

Gry Pamięciowe, Strategiczne, Familijne dla dzieci, Uniwersalne, Dla ucznia (>6 lat)

edukacja
grywalność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Hasbro Zgadnij Kto To? Extra B2226 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Magda

Nie warta ceny. Wersja extra jest lepsza i droszcza. Jednak 80 zl za kawalek plastiku to przesada.

gra bardzo fajna bo swietny jest jej pomysl-jednak jest malo plansz- bystre dziecko szybko sie nudzi. Wybrałam ja sposrod innych tego typu poniewaz ma najrozsadniejsze plansze-jasne roznice pomiedzy osobami, co ulatwia mlodszym dzieciom nauke zasad gry i nie zniecheca.

3. Michalina

Zabawa rewelacyjna dla dużych i małych. Można się przy niej świetnie bawić w zimowe wieczory. Rozwija spostrzegawczość u dzieci.

Zalety
    • edukacja
  4. Paweł

Synek bardzo lubi tą grę spędzaliśmy przez długie godziny czas bawiąc się wspólnie. Polecane nawet dla młodszych dzieci, my startowaliśmy w wieku 4+

Zalety
    • możliwość rozszerzania o nowe plansze
  5. Krzysztof

Gra źle skonstruowana. Niestety przeciwnik widzi które okienko jest zaznaczone co całkowicie wyklucza grywalność tej gry. Bo jaki sens jest w grze w której od samego początku wiesz co wybrał przeciwnik?
    Nie rozumiem pozytywnych opinii. Może dla niedowidzących się sprawdzi ale dla wszystkich innych porażka.
    Nie polecam.

Gra ciekawa, pomysł rewelacyjny. Dodatkowe plansze można znaleźć w internecie. gra uczy logicznego myślenia, zadawania konkretnych pytań. Okienka łatwo się zamykają, dziecko może przez przypadek sobie pozamykać

Zalety
    • edukacja
    • grywalność

ta gra również u nas jest jedną z lepszych zdaniem moich dzieci. Uczy obserwacji i zadawania odpowiednich pytań. Można ją rozbudować o dodatkowe plansze ze strony internetowej firmy ale można się pobawić i samemu stworzyć własne wg uznania i zainteresowań dzieci.. my tak zrobiliśmy i dzieci mają teraz także plansze ze postaciami z ulubionych bajek.

Zalety
    • grywalność
  8. Cygan

I