Piękny kwadratowy notatnik z napisem "Mamo jesteś cudowna", 80 kartek

25,00 z wysyłką od 38,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 5 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Piękny kwadratowy notatnik z napisem "Mamo jesteś cudowna", 80 kartek .
Piękny kwadratowy notatnik w kolorystyce biało-różowej w unikatowym kwadratowym kształcie z napisem "Mamo jesteś cudowna" we wzór kwiatowy.

Notatnik zawiera 80 kartek/160 stron z wysokiej jakości 80g papieru w kratkę lub białego. Dzięki kwadratowemu kształtowi idealnie zmieści się do torebki czy plecaka, ilość kartek wystarczy, aby pomieścić wiele myśli, idei czy zadań do wykonania, a oryginalna okładka nada im pięknej oprawy.

Polecamy go szczególnie na prezent dla Mamy, notatnik przyozdobiony słowami pełnymi miłości będzie zawsze o Tobie przypominał i wywoływał uśmiech na jej twarzy, przy każdym jego otwarciu.

OFERTA OBEJMUJE notatnik, opakowanie foliowe, naklejka
WYMIARY kwadrat, 15x15cm
WAGA 280g (15x15cm)
MATERIAŁ okładka-papier foliowany 350g błyszczący, środek - papier 80g, spirala metalowa
KARTKI 80 kartek białych lub w kratkę

Kolor
Styl
Tagi
  • mama, dla mamy, prezent, notes, notatnik, papier,do pisania,
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.