Najlepsza Mama na świecie, magnes o wielkości 5,6cm

8,00 z wysyłką od 21,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 1 CeneoPunkt Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Najlepsza Mama na świecie, magnes o wielkości 5,6cm .
Piękny magnes o wymiarze 5,6cm z napisem "Najlepsza Mama na świecie" w czarno-białej kolorystyce jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby. Magnes zostanie na długo w pamięci Mamy, udekorowana lodówka słowami pełnymi miłości będzie zawsze przypominała o Tobie i wywoływała uśmiech na twarzy obdarowanej, przy każdym jej otwarciu.

Magnes jest bardzo mocny, może przytrzymać na lodówce notatki, listy zakupowe czy też przepisy kulinarne, zarazem pięknie dekorując przestrzeń kuchenną oryginalną ilustracją z dedykacją pełną miłości.

OFERTA OBEJMUJE 1 magnes, opakowanie foliowe z naklejką
MATERIAŁY magnes-metal, plastik, papier, mylar; opakowanie-celofanowa folia, naklejka papierowa
WYMIAR MAGNESU 5,6cm
WIEK powyżej 3 roku życia
KSZTAŁT magnes-okrągły; opakowanie-prostokątne

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • mama, dla mamy, miłość, kocham Cię, magnes, do kuchni, magnesy, na lodówkę
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.