Poszetka Mądrości

Opis i dane produktu Poszetka Mądrości.
Mądrość to cnota!

Praca w szkole czy na uczelni wymaga od prowadzących zajęcia pełnego profesjonalizmu z zakresu przygotowania materiału i przekazywania wiedzy. Pomijając oficjalny charakter pracy nauczyciela warto zachować też pewien dystans w stosunku do uczniów czy studentów.

Z tej okazji przygotowałam poszetkę Mądrości. Jej zadaniem jest nie tylko podkreślenie charyzmy i wiedzy prowadzącego zajęcia, ale przede wszystkim ukazanie drugiej, zabawniejszej strony w jego jakże odpowiedzialnym zawodzie.

Ozdobna chustka noszona w górnej kieszeni marynarki. To bez wątpienia dodatek, który świadczy o indywidualnym i sprecyzowanym stylu noszącego ją mężczyzny. To element, który sprawi, że zostaniesz zauważony w tłumie innych równie eleganckich mężczyzn.
rozmiar poszetki: 24x24cm
opakowanie: kartonowe
HANDMADE
Kolor
Materiał
Tagi
  • chustka do garnituru, poszetka, chusteczka do marynarki, moda męska, zamiast butonierki, prezent dla mężczyzny
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.