Poszetka Skull Style

Opis i dane produktu Poszetka Skull Style.
Wyraź swój indywidualizm!

Poszetka Skull Style to idealny dodatek dla wszystkich buntowników, którym nie w głowie jest poprawne zachowanie. Dzięki niej każdy może wyrazić swój bunt przeciwko wszelkim formom ucisku społecznego.

Poszetka Skull Style może być świetnym dodatkiem do każdego garnituru lub marynarki. Skull Style to jedyna chustka noszona w kieszonce marynarki z mojej kolekcji, która cieszy się wręcz ogromnym powodzeniem wśród młodzieży.

Ozdobna chustka noszona w górnej kieszeni marynarki. To bez wątpienia dodatek, który świadczy o indywidualnym i sprecyzowanym stylu noszącego ją mężczyzny. To element, który sprawi, że zostaniesz zauważony w tłumie innych równieeleganckich mężczyzn.

Uwaga!
Ta mucha zawiera pigmenty fluorescencyjne dzięki czemu świeci w ciemności! Zaskocz wszystkich na imprezie!:)
rozmiar poszetki: 24x24cm
opakowanie: kartonowe
HANDMADE
Kolor
Materiał
Tagi
  • chustka do garnituru, poszetka, chusteczka do marynarki, moda męska, zamiast butonierki, prezent dla mężczyzny
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.