Kocham Cię siostra, magnes o wielkości 5,6cm

8,00 z wysyłką od 21,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 1 CeneoPunkt Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Kocham Cię siostra, magnes o wielkości 5,6cm .
Piękny magnes o wymiarze 5,6cm z napisem "Kocham Cię siostra" w różowej kolorystyce w serduszka jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby. Magnes zostanie na długo w pamięci siostry, udekorowana lodówka słowami pełnymi miłości będzie obdarowanej zawsze przypominała o Tobie i wywoływała uśmiech na twarzy, przy każdym jej otwarciu.

Magnes jest bardzo mocny, może przytrzymać na lodówce notatki, listy zakupowe czy też przepisy kulinarne, zarazem pięknie dekorując przestrzeń kuchenną oryginalną ilustracją z dedykacją pełną miłości.

OFERTA OBEJMUJE 1 magnes, opakowanie foliowe z naklejką
MATERIAŁY magnes-metal, plastik, papier, mylar; opakowanie-celofanowa folia, naklejka papierowa
WYMIAR MAGNESU 5,6cm
WIEK powyżej 3 roku życia
KSZTAŁT magnes-okrągły; opakowanie-prostokątne

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • siostra,dla siostry, magnes, do kuchni, magnesy, na lodówkę
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.