Wisiorek z tkaniny kremowo - złoty

36,00 z wysyłką od 46,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 7 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Wisiorek z tkaniny kremowo - złoty.
Piękny wisiorek wykonany z tkaniny oraz elementów w kolorze oksydowanej miedzi. Jest bardzo lekki.
Długość wisiorka - 7cm.
Kolor: kremowo - złoty, oksydowana miedź.

Łańcuszek dowolnej długości GRATIS. Po zakupie proszę o podanie wybranej długości.
---
Do kompletu można zamówić kolczyki.
Produkt zrobiony ręcznie według indywidualnego projektu.

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • wisiorek,materiałowy,tkanina,kwiat,vintage,postarz any,miedź,ażurowy,długi,romantyczny,lekki,delikatny,kobiecy,prezent,jesień
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.