LG FA162

Miniwieża, CD, moc 160W .
Ostatnia cena:
671,46 709,00 681,56 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Wieże

LG FA162 - Opinie

wygoda używania

1. Miras - Senatoriusz - ostatni hipis PL.

Panowie i Panie - nie spodziewałem się tak dobrego sprzętu za tak małe pieniądze. Ja kupiłem używaną czyli jeszcze taniej za 4 stówki - ale UWAGA - można znaleść w internecie już za 5 stówek nową. Wieża wysokiej klasy - Yamahy i Denony w tej klasie kosztują od 1400 zł w górę. Więc nie warto przepłacać - wiem co mówie - jestem stary hipis i z muzyką nie rozstaję się nigdy - już od 40 lat. Przerobiłem chyba wszystkie już wieże i inne klamoty - można mi ufać. Wieżyczka = - BAJA.

Zalety
    • bass
    • dobry dźwięk
    • głośny
    • jakość dźwięku
    • nowoczesny wygląd
  2. Staszek Z.

Mam tę wieżę już jakiś czas. Nie jestem w stanie doszukać się wad. Czysty dźwięk, rewelacyjny wygląd, odtwarzanie mp3, możliwość podłączania sprzętu przez kabel USB. Mogę ją z czystym sumieniem polecić tym którzy cenią wykonanie, moc i czystość dźwięku.

PYTANIE:
    Jednak zastanawiało mnie zawsze dlaczego wysuwana kieszeń na płytę cd, znajduje się w dolnej części wieży, tuż nad otwieraną klapą, a nie na górze wieży, tak jak to przedstawiają zdjęcia w większości sklepów. Wieżę kupiłem w sklepie torres.pl

3. Dzida

Kupiłem sprzęt za namową sprzedawcy ze sklepu RTV EURO AGD. Namówił mnie na produkt, którego nie miał w ofercie :) Rzeczywiście, sprzęt wspaniały, przepięknie grający, biorąc pod uwagę relację ceny do jakości jest bezkonkurencyjny. Mini wieża grająca jak Harman Kardon za 1/5 jego ceny. Naprawdę nigdy bym nie przypuszczał że LG może zrobić tak fajny sprzęt. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Za chwilę kupię taką samą wieżę dla mojego taty.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • nowoczesny wygląd
    • solidna budowa
    • trójdrożna
    • wygoda używania
  4. michalki498

przed zakupem dużo o tym produkcie przeczytałem.Chciałem coś małego a dobrze grającego no i nie za drogiego. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Pierwsze wrażenie-mała ale cieżkie głośniki.Po odpaleniu byłem naprawdę zaskoczony jakoscią i mocą dźwieku. Obsługa osiemnastki czy Sylwestra w domu to dla tej małej wieży żaden problem! Polecam wszystkim którzy chca kupic cos dobrze grającego do 400 PLN. Wieksze i bardziej kolorowe pseudo wieże przy LG FA162 po prostu bledną....

Zalety
    • bardzo dobry dźwięk, mozliwość ustawień fabrycznych i indywidyalnych dla dźwieku, duza moc, dobre głośniki ciekawy wyglad.
    Wady
    • Lądowisko dla kurzu!!! trtzeba często czyscić.
  5. Krzysiek

Druga taka sama wieżyczka w moim domu zakupiona po około 3 latach od pierwszej. Ta miniwieża po prostu dobrze gra. Nie ma jakiś doków do iphone, bluetooth itp, ale dzwięk jest w zupełności wystarczający do mieszkania. Moc 80W robi swoje I do tego mam wrażenie, że w nowych egzemplarzach już nie ma problemu "głośnego" wiatraczka, który był krytykowany we wcześniejszych egzemplarzach.

Zalety
    • dzwięk
    • solidna budowa
  6. asks72

Więżę tę posiadam od ponad pół roku. Dźwięk jest czysty. Panel dotykowy jest czuły (niektórych rozwiązanie z takim panelem odstrasza). Ogólnie sprzęt jest bardzo ładny. Nie ma problemów jeżeli chodzi o podłączanie urządzeń przenośnych - zawsze je wykrywa. Minusem jest tylko to, że gdy cicho słuchamy muzyki słychać szum wentylatora oraz wybitna zdolność osiadania kurzu na kolumnach i samej wieży ;-). Polecam!!!

Zalety
    • atrakcyjny design, czysty dźwięk
  7. Rafau

Podczas kupowania tej wieży miałem wiele wątpliwości, ale okazało się, że naprawdę była warta swojej ceny. Stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny. Mimo niewielkich rozmiarów wieża potrafi zadziwić czystością dźwięku. Trojdrożne głośniki świetnej jakości powodują, że nie chce sie jej wogóle wyłączać. Niestety efekt psuje trochę głośny wentylator, choć dzięki niemu wieża wogóle się nie nagrzewa.

Zalety
    • Jakość dźwięku
    • Świetny, czysty bass
    • Design i panel dotykowy
    • Masa funkcji
    Wady
    • Głośny wentylator
    • Obudowa kocha kurz
    • Brak możliwości przewijania plików mp3
  8. Krzysztof

Kupiłem ten sprzęt tylko dlatego, ze przeczytałem na forum że można wyłączyć sobie samemu ten wiatraczek. I tak zrobiłem. Do posłuchania radia czy mp3 nie potrzebuje klimatyzacji w wieży:-). Jestem bardzo zadowolony. Sprzęt chodzi bardzo dobrze. Cieszy oko i ucho.

Zalety
    • + dobry dźwięk, mocny, przydatna funkcja ulepszania dźwięku mp3
    • + ciekawy wygląd
    • + cena - za 500 złotych nie kupimy raczej nic lepszego
    • + już dawno nie spotkałem tak "czułego" pilota, działa mimo że np. skierujemy go w przeciwną stronę
    • + podświetlenie wieży można wyłączyć
    Wady
    • - głośność tego wiatraczka działała mi na nerwy od pierwszego włączenia (szkoda że nie jest on ustawiony tak, żeby się włączał, kiedy jest to potrzebne, tylko cały czas chodzi). Odkręciłem 4 śrubki w obudowie, wyłączyłem 2 kabelki z wtyczki i .... nastała cisza. Jak na razie w porządku. Zostawiłem obudowę odkręconą jakby coś. I tak stoi na szafce obok głośnika i tego nie widać.
    • - skomplikowana obsługa - naprawdę dawno już się tak nie namęczyłem z ustawieniem radia
    • - bardzo niefunkcjonalny pilot - jakby od jakiejś wieży z Biedronki
    • - obsługa dotykowego panelu... - potem ta wieża wygląda jak wymazane przez dziecko lustro.
  9. uzytkownik_anonimowy

Zaletami tej wieży jest możliwość podłączenia pod nią za pomocą kabla laptopa, PC-a, telewizora itp. USB umożliwia podłączenie pendriva, telefonu itp. Sama znajduje pliki z muzyką. Dość sprawnie działa dotykowy ekran. Minusem jest zbyt mało przycisków na wieży. Poza tym jest świetna. Ładnie i czysto gra. Ma dobre basy. Odtwarza płyty CD z mp3, wma itp. Bardzo dobrze odbiera fale FM.

Zalety
    • atrakcyjny design, czysty dźwięk, solidność, nie przeskakuje, pełna funkcjonalność, rozbudowane funkcje, dobre basy
  10. bbubel

Nie wiem na jakiej podstawie ludzie piszą pozytywne opinie, ok, może wygląd jest fajny, niestety nic poza tym - zauważmy że głośniki mają WIELKIE braki w przenoszeniu niestety prawie wszystkich pasm, a poczynając od 16k hz jest już tragedia. Może i dla przeciętnego słuchacza, który słucha wiadomości w radiu 5 jest ok ale dla bardziej wymagających nie nada się zupełnie. Podkreślam jescze raz - Głośniki są TRAGICZNE, w niektórych laptopach spotkałem się z lepszym dźwiękiem.

Zalety
    • wygląd?
    Wady
    • Dźwięk