Chord Electronics Mojo

4,9
1699,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Chord Electronics Mojo i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Andrzej

Rewelacyjny przetwornik

2. mareksz71

Mały ale wielki "duchem" wzmacniacz , brzmienie - marzenie . Polecam

3. AmebawPanierce

Dźwięk jest przede wszystkim bardzo precyzyjny i dokładny. Mojo dodaje głębi i świetnie "tłumaczy" muzykę. Często łapie się na tym, że słuchając utworów, które dotychczas omijałem, dostaje olśnienia w stylu - "ach to tak miało brzmieć, teraz rozumiem". Ponadto długie słuchanie muzyki na Mojo zupełnie nie męczy.
    Na codzień korzystam ze słuchawek DT 990PRO, które naturalnie brzmią raczej dość chłodno, ale Mojo dość wyraźnie je ociepla.
    Szczerze mówiąc nie jestem pewien jak powinien brzmieć sprzęt za 2000zł, ale osobiście nie czuje sie oszukany. Mojo spokojnie kupiłbym jeszcze raz.

Wygląd to kwestia indywidualna, ale moim zdaniem na żywo sprzęt prezentuje się dużo lepiej niż na zdjęciach. Jest solidnie zbudowany, a podświetlenie przycisków jest bardzo przyjemne. To czego nie mogę zrozumieć to dioda wskazująca poziom naładowania baterii. Znajduje się tuż na wjeściem USB i po podłączeniu kabla w celu naładowania jest kompletnie niewidoczna.

Mojo służy mi jako stacjonarny DAC w parze ze stacjonarnym PC.
    Na WIN10 zdarzają się problemy, bo potrafi się wysypać na niektórych programach, ale zdarza się to raczej dość rzadko.
    Na WIN7 z kolei działa bez zarzutu.
    Nie próbowałem go z urzadzeniami przenośnymi (typu telefon, przenośny odtwarzacz) dla których jest on dedykowany. Głównie dlatego, że w gołym zestawie nie ma nic oprócz urządzenia (wielkości paczki fajek i to raczej mentoli) i standardowego kabla microUSB-USBa. Wystarczy aby naładowac i podpiąć do kompa. Kableki micro-micro i microOTG są słabo dostepne w sklepach stacjonarnych i marketach elektronicznych, więc warto wczesniej zajrzeć na alegro. Można rzecz jasna dokupić za 300zł dedykowany zestaw kabli i akcesoriów, ale przyda się on tylko jeśli faktycznie chcecie korzystać z niego jako urzadzenie przenośne. Po drugie Mojo nie chodzi na wszystkim. Warto spojrzeć na stronie producenta czy Mojo jest kompatybilny z naszym tabletem czy telefonem. w przypadku maka czy ajfona potrzebna jest rzecz jasna specjalna przejściówka

4. Malkontent

Chord Mojo+Beyerdynamic DT 990 Edition 32 Ohm+ samsung galaxy a5 2016 lub laptop i muza pięknie gra.
    Polecam to połączenie choć wszyscy chwalą Beyery 250 ohm , można sprawdzić jak grają 32 Ohm a 250 Ohm ale
    mam to gdzieś bo jestem kontent.

5. vanja

fajntastyczna zabawka

Zalety
    • jakość dźwięku
  6. Karmazyn

Używam od ponad trzech lat z dziesiątkami różnych słuchawek. To jest dźwięk z "dużego klocka" zamknięty w małym pudełku. Naturalny w brzmieniu, lekko ocieplony, z dobrze zaznaczonym basem, ale bez wybicia żadnego z pasm. Góra bardzo wysokiej jakości, detaliczna ale nigdy ostra. Można słuchać godzinami. Napędzi większość słuchawek na rynku, poza planarami typu Hifiman HE-6 czy wymagającymi specjalnej synergii HD800. Polecam, bo w takiej cenie i w takim rozmiarze ciężko o coś lepszego. Na codzień używam combo stacjonarnego, które stoi przy biurku, ale do łóżka, na nocny odsłuch zabieram Mojo i słuchawki. Świecące kulki robią wtedy klimat. :)

7. konturek

Witam

Przed zakupem przewertowałem mnóstwo recenzji, testów i opisów tego Daca. Porównywałem go z XFI NANO BLACK LABEL i oDAC. Co do wyglądu nie będę się rozpisywał-jest mały i solidny. Osobiście zależało mi najbardziej na jakości dźwięku i na tym żeby z przyjemnością słuchać muzyki. Z całej trójki Chord Mojo to zdecydowany faworyt. Grał z Philipsami Fidelio X2 i Sennheiser Hd 600. W obydwu przypadkach zgrywa się świetnie. Największe rozczarowanie to Xfi Nano-płaski bez charakteru, wyrazu i koloru. Odac i Mojo to inna liga. Co do Chord Mojo to trafił w moje gusta w 100%. Jego prezentacja dźwięku jest świetna. Szczerze Polecam.

8. Konrad

Chord mojo jest wspaniałym wzmacniaczem, który można używać jako stacjonarny bądź przenośny. Przez to że jest taki mały aż cena zniechęca ale to jest bardzo mylne. Polecam sprawdzić i się przekonać.

• jakość dźwięku
    • łatwy w obsłudze
    • minimalizm
    • wygoda używania
    • znakomita jakość dźwięku
    Wady
    • brak przejściówki otg do telefonu
    • przegrzewa się

Zbudowany jak czolg i niekiedy podobny z zachowaniu. Gra wyjatkowo, ale gdy wlaczone dane komorkowe na smartfonie - trzeszczy i buczy tak, ze uszy mozna stracic. Powaznie - uzywac na wifi i tylko w trybie samolotowym. Nikt o tym nie wspominal w recenzjach tych na wyciagniecie reki... Poza tym - smiesznie, zeby takiego malego kabelka usb do polaczenia z telefonem nie dodawac. Moj smartfon zagral dopiero na trzecim dokupionym kabelku, za 50 pln, te tansze zbojkotowal... Poza tym - grzeje sie i bateria starcza na kilka godzin grania. Instrukcja - to trzeba samemu zobaczyc ;)
    Czyli inaczej mowiac - i tak ocenilem na 5, bo niewazne, jak wyglada i sie zachowuje, i czego mu brakuje, wazne - jak gra. A gra - super.

Bardzo dobry