Rode Stereo VideoMic

605,00
Program Ochrony Kupujących
Darmowa wysyłka

Rode Stereo VideoMic - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Rode Stereo VideoMic i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
dobra amortyzacja
stopka
nowa seria gorsza jakość
bardzo dobra charakterystyka dżwięku , brak szumów , ogólnie bardzo dobry produkt . polecam
Zalety
dobrze zbiera dżwięk z otoczenia
Wady
waga
Czadowy
1 komentarz Zgłoś
Brak instrukcji obsługi.
Mikrofon zgodny z moimi oczekiwaniami, polecam.
wytrzymały
Miałem doczynienia z 3 różnymi egzemplarzami tego modelu. Dwa wyprodukowane przed 2007r. i jeden z 2009r. Przepaść w jakości dźwięku na korzyść starszych egzemplarzy. Nagrywałem w tych samych warunkach na takiej samej kamerze i w takich samych warunkach akustycznych. Bas płaski dźwięk mniej soczysty. Widać to bylo układając ścieżki audio jedna pod druga w graficznym zapisie wizualnie. Co prawda w tej cenie nie ma nic lepszego na kamerę ale wolę już głośnik fabryczny z kamery plus Synchro z porządnego rejestrstora
Zalety
dobra amortyzacja
Wady
nowa seria gorsza jakość
stopka
Mikrofon jest doskonale wykonany. Lekki, funkcjonalny. Mocowanie do stopki lampy błyskowej w lustrzance działa nienagannie (czego nie można powiedzieć o wielu lampach błyskowych...) Bardzo zgrabne mocowanie baterii 9 V. Amortyzacja mikrofonu. Nagrywa doskonale, nie przejmując żadnych hałasów czy drgań z kamery. Przyjemna przestrzeń nagranych dźwięków i wysoka jakość nagrania. Jestem zachwycony.