Fisher-Price Smartfonik Malucha Cdf65 CDF65

3. olga

4. Mr

Kupiony na prezent.

5. hania

zabawka estetyczna , jednak dźwięki zbyt ciche i dziecka niechętnie sięga po telefonik

6. Kamila

Zabawka lekka, poręczna, prosta w obsłudze (czułe przyciski). Delikatne podświetlenie nie razi oczu, dźwięki są naturalne i w miarę przyjemne dla ucha (w każdym razie nie irytują).
    W porównaniu z Uczącym smartfonikiem szczeniaczka FPR18 (cenowo zbliżone), oferuje zdecydowanie mniej opcji na poziomie nauki i zabawy. Zawsze jednak można kupić używany, ponieważ trudno uszkodzić ten telefon.

7. K...a

Bardzo wytrzymała zabawka. Ma regulacje dzwieku wiec nie jest uciazliwa a to dla niektorych rodziców bardzo ważne

Zalety
    • jakość dźwięku
  8. Magda

Bardzo trwałą i dobrze wykonana zabawka. Ładne kolory, zwraca uwagę maluchai potrafi chociaż na chwilęzająć

9. Tomasz

Super zabawka, fajne melodie, bardzo dobrze wykonana, odporna na upadki, rzucanie i tym podobne ;)

10. Nefer

Bardzo atrakcyjna zabawka. Miłe melodie, nie za głośna i przyciągająca uwagę malucha. Polecam