Fisher-Price Smartfonik Malucha Cdf65 CDF65

4,6 5 0 32 opinie / Zadaj pytanie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Fisher-Price Smartfonik Malucha Cdf65 CDF65 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. misia kx

ciekawy produkt

Zalety
    • brak możliwości regulacji głośności (mel
    • ciekawe melodię
    • jakość wykonania
    • polska mowa
    • solidność
    Wady
    • żywa kolorystyka

Super produkt ulubiona zabawka mojego synka

3. Nefer

Bardzo atrakcyjna zabawka. Miłe melodie, nie za głośna i przyciągająca uwagę malucha. Polecam

4. Tomasz

Super zabawka, fajne melodie, bardzo dobrze wykonana, odporna na upadki, rzucanie i tym podobne ;)

5. Magda

Bardzo trwałą i dobrze wykonana zabawka. Ładne kolory, zwraca uwagę maluchai potrafi chociaż na chwilęzająć

6. K...a

Bardzo wytrzymała zabawka. Ma regulacje dzwieku wiec nie jest uciazliwa a to dla niektorych rodziców bardzo ważne

Zalety
    • jakość dźwięku
  7. Kamila

Zabawka lekka, poręczna, prosta w obsłudze (czułe przyciski). Delikatne podświetlenie nie razi oczu, dźwięki są naturalne i w miarę przyjemne dla ucha (w każdym razie nie irytują).
    W porównaniu z Uczącym smartfonikiem szczeniaczka FPR18 (cenowo zbliżone), oferuje zdecydowanie mniej opcji na poziomie nauki i zabawy. Zawsze jednak można kupić używany, ponieważ trudno uszkodzić ten telefon.

8. hania

zabawka estetyczna , jednak dźwięki zbyt ciche i dziecka niechętnie sięga po telefonik

9. Mr

Kupiony na prezent.